Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek a csóktól. (többi lent)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a csóktól. (többi lent) Tapasztalataitokkal tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a középiskolát. Az egyik osztálytársammal összejöttem. De még nem csókolóztunk. Volt már randink, de akkor még nem voltunk együtt. A randin már kézen fogva sétáltunk. Azóta a suliba menet és ha megyünk bárhova kézen fogva megyünk. Suli után kiültünk egy parkba és ott megbeszéltük hogy akkor most már együtt vagyunk. Már lett volna olyan pillanat, hogy tudtunk volna csókolózni de elnéztem mert féltem. Most szombaton megint találkozunk, és lehet hogy most már fogunk, mert már látom rajta hogy szeretné. Én is és ő is szeret engem. De én valahogy félek a csóktól. Még nem volt barátom és nem is csókolóztam. Tudnátok mondani valamit? Tapasztalatok? Nálatok hogy volt az első csók? Mennyi idő után? Jó volt?

2013. okt. 23. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
ne félj tőle :)
2013. okt. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
engedd át magad az érzésnek, ne görcsölj, menni fog magától, hidd el! szépen lassan egymáshoz szoktok, és felemelő érzés lesz!
2013. okt. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ne csinálj belőle nagy ügyet. tök jó lesz még akkor is ha először bénáztok. nem az a lényeg! jó buli lesz meglátod.
2013. okt. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!