Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? (Nem, nem rövid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Niggamaci kérdése:

Szerintetek? (Nem, nem rövid a kérdés! )

Figyelt kérdés

Van egy srác, egy buliban ismerkedtem meg vele. Másnap bejelöltem facebook-on.Aztán 3 napra rá rámírt és beszélgettünk elég sokat. Nem egyoldalú beszélgetés volt hálistennek.Erre nagyon örültem és 2 napra rá, ráirtam én.Akkor viszont keveset dumáltunk és elég egyoldalúnak tûnt így ráhagytam. Ma van egy hete hogy nem is írt rám és nem is keresett. Szerintetek? Hagyjam? Vagy írjak rá? Tanácstalan vagyok. :/

Ha lehet normális válaszokat adjatok! :) köszönöm!


2013. okt. 23. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd, valószinűleg van valakije a srácnak:)
2013. okt. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Velem is volt igy, szerintem is hagyd.
2013. okt. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

akkor ráhagyom:/

Köszi mindkét választ! :)

2013. okt. 23. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!