Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok hogy volt az első csók?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok hogy volt az első csók?

Figyelt kérdés
Leírjátok a történetét? Hol, mikor, hány évesen, jó volt, mennyi ideig tartott, mennyi idő után? Ilyenekre gondoltam. :)

2013. okt. 23. 17:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Margit sziget,20 évesen volt,kb 15 másodpercig tartott,és állt a farkam nagyon
2013. okt. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%
részegen, csak ennyire emlékszem, és 8 voltam.
2013. okt. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
16-17 évesen részegen csókolóztam egy volt osztálytársammal. Nem volt sem jó sem rossz.
2013. okt. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

13 évesen egy házibuliban.

Nekem az első volt, a srácnak már nem.

És nagyon jó volt.:)

Szerelmesek voltunk egymásba, együtt jártunk néhány hétig. Olyan első kis diákszerelem volt.

2013. okt. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18 voltam. Egy szórakozóhelyen voltam, táncoltam ott egy vadidegen sráccal, aki csak úgy lekapott. Alig emlékszem rá, de azt tudom, hogy nem volt rossz. Fogalmam nincs, mennyi ideig tartott, csak a végére emlékszem. Szóval vagy az ivás miatt felejtettem el, vagy annyira jó volt, hogy kikapcsolt az agyam :DD
2013. okt. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
15 voltam. Ültünk a parkban, beszélgettünk, és csak elcsattant. Aztán felébredtem ...
2013. okt. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
a srác udvarán :) 5 évesen :) ovisok voltunk :), aztán osztálytársak és most pedig barátok, és mindig jót derülünk rajta hogy mi egyszer "jártunk" :). Am az igazi még várat magára ez olyan kis cuki sztori :)
2013. okt. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 piriiiiii ***** válasza:
16 évesen, a srác ágyán, tavasszal. Nem volt rossz, de igazából jobbra számítottam... Tulajdonképpen már 10-13 éve ismerem ezt a fiút, de amúgy kábé egy-két hét "szorosabb" ismertség után. Már nem tudom, mennyi ideig tartott, sokáig.
2013. okt. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
14 voltam. Sötét szoba, felelsz, vagy mersz. :D
2013. okt. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Még 18 évesen pár haverommal elmentünk iszogatni egy keveset, majd egy másik társaság akik közt voltak haverjaink hívtak minket egy szórakozóhelyre, ahová el is mentünk, nekem akkor még nem volt barátnőm, de a szórakozóhelyen amikor elmentem sörért akkor ugye annyian táncoltak hogy mozdulni alig bírtam és ott volt egy számomra vadidegen csaj aki nagyon jól nézett ki velem egy magas szőke, kedves lány volt, nem úgy öltözködött mint egy mai party pi**csa de látszott hogy már volt benne valamennyi szesz én akkor még úgy ahogy józan voltam tehát emlékszem is mindenre pedig már volt bennem 4 üves sör, meg 1-2 feles de én bírom az alkoholt valamiért nagyon ritkán rúgok be úgy hogy dölöngéljek az utcán és kb emlékszem mindenre az összes buliból mi volt, pedig nem vagyok az a nagy iszogatós, bulizós gyerek.

Na szóval táncoltam a csajjal mert egyedül volt és hívott és ugye hozzám bújt mert akkora volt a tömeg hogy az hihetetlen és annyira beleéltük magunkat a táncba hogy elfelejtettük mi a szitu meg hogy még egymás nevét sem tudjuk és a csaj egyszer csak lekapott és volt kb 30 másodperc ameddig smároltunk. Az életem első csókját nem így képzeltem el, főleg ebbe a szituációba, de nagyon élveztem, a csajt meg fogdostam is közbe egyáltalán nem zavarta. De annyira jó volt hogy egyszerűen nem tudom vissza idézni, mert mégis csak az első volt és nem is vagyok az a jó kinéző srác, de elvoltunk. Aztán elszakadtunk egymástól, én olyan hajnali 3 körül elindultam haza mert én itt helyben lakom a szórakozóhelyhez és a csaj jött utánam pedig már 2 óra is eltelt a csókunk óta és egyből lesmárolt meg minden, utána felszívódott és soha nem láttam őt azóta. Haverjaim is látták de ők sem ismerték, sőt még az sem aki szinte az egész környéket ismeri. Valószínű hogy nem helyi csajról volt szó, nem tudjuk ezt, de ez egy jó emlék, barátnőmnek is elmeséltem a dolgot akivel együtt vagyok már 2 éve és ő is csak nevet rajta, de nem zavarja őt ez. Vele az első csók nagyon jó volt ha ez is érdekel, kb 1 percig tartott, kb 2 hete ismertük egymást már, a hely ahol akkor épp voltunk egy kis domb a városunk szélén ahol éppen a nyári naplementébe gyönyörködtünk és látszódott már egy pár fényes csillag.

2013. okt. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!