Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Az átlagos nők szóba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Az átlagos nők szóba se jöhetnek nálatok?

Figyelt kérdés
Egy egyszerű, visszafogott küllemű, de nem csúnya lánnyal már nem is ismerkednétek? Főleg társkereső oldalon gondoltam, mert ott ugye elsősorban külső alapján ítélkeztek. Előnyösebb, ha egy nő kihívóbban néz ki ezeken az oldalakon?
2013. okt. 23. 21:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
De. Csak ők nem beszélgetnek átlagos pasival.
2013. okt. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A nők alapvetően kihívónak néznek ki azokon az oldalakon mert hiúbbak annál hogy rossz képet rakjanak ki magukról.
2013. okt. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
-_-
2013. okt. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Na itt a baj. A nők még mindig azt hiszik, hogy a ruhájuk, vagy a mellük a lényeg. Pedig az arc. És azt sokan nem képesek reálisan belőni magukról, hogy hogy néz ki.
2013. okt. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
ja, egyetlen átlagos nőnek sincs párja............
2013. okt. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
de!
2013. okt. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Több lehetőségd is van, a célcsoport függvényében válassz.

Kirkod a melled + bikinis képek

Arc, profin kisminkelve

Írsz egy jó bemutatkozást, ami túlmutat a szeretem az állatokat, filmeket és az eperfagyit sablonszövegen.

2013. okt. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt szerintem a lányok csinálják , de mind1. Egy kicsit is jól kinéző/átlagos lányra is jut/juthatna vagy 10-20 pasi.


20f

2013. okt. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Élvezzem a társaságát legyen inteligens humoros....és egy átlagoa csaj ia átlag felettinek fog tűnni idővel.... Nem azért szeretünk valakit mert szép, hanem attól lesz szép h szeretjük....
2013. okt. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én sajnos az életben vagyok olyan, hogy csak a nagyon jól kinéző nők kellettek mindig is.. emiatt tartok most egy maszti böjtöt, hátha átértékelődik a hozzáállásom.
2013. okt. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!