Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vennétek egy 19éves fiúnak névnapjára? A páromról van szó, de jöhetnek "átlagos ajándék" tippek is. Köszi szépen.

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 19:03
 1/5 A kérdező kommentje:
bocs azt kihagytam, hogy 2-3ezer forint értékben vásárolnék.
2010. aug. 26. 19:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy segít-e, de leírom én miket vettem a páromnak eddig hasonló árkategóriában. Bögre rajta egy közös fotónkal, kispárna aranyos szöveggel, vagy akár lehet saját képpel is csináltatni, egyszer vettem Neki egy plüss kismajmot (mivel mindig így cukkolom, hogy Makinak hívom:)) de örült a plüssnek is nagyon, vagy, ha olvas akkor valami kedvenc könyv... meglepheted vmi szexi fehérneművel is pl. felveszed és adsz Neki egy tejszínhabot becsomagolva...hidd el jobban fog tetszeni Neki mint bármi...tapasztalat :P Remélem segítettem:)
2010. aug. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, a legjobb, ha te is csinálsz mellé valamit! Persze, a vásárolt cucc is jó! Az én pasim például nagy Fradi-rajongó, ezért csináltam neki egy zöld-fehér csíkos csomózott karkötöt, amit szívesen hord...;) Ha nem tudod, miről van szó, küldök linket, hogy hogy kell ezt csinálni!

A bögre jó ötlet, de pólóra is nyomtathatsz egy közös képet, vagy valami olyan dolgot, amit csak ti értetek.

Volt úgy is, hogy egy szép régi öngyújtót vettem neki, mert egy házibuliban ismerkedtünk meg, és vizipipáztunk:D... De ezeken kívül bármit vehetsz, csak legyen benne valami közös!!! Remélem, tudtam segíteni!

2010. aug. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tehát ha még nem tudsz ilyen karkötőt csinálni, küldöm a linket: [link]

Puszi, sok sikert!;)

2010. aug. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hülyének fogsz nézni, de ha a csajom meglepne egy rekesz sörrel, akkor egyszerre sz@rnám össze magam a röhögéstől és az örömtől, majd amint tisztességesen megköszöntem neki elujságolnám az összes havernak, hogy Nekem van a legjobb Nőm a földön.

Amúgy, függ sokmindentől, az érdeklődési körét Te ismered. Lehet, hogy könyvnek az is lehet, hogy tényleg sörnek.

A lényeg, hogy gondolsz Rá.

2010. aug. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!