Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy olyan srác akinek barátnőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan srác akinek barátnője van miért bököd facebookon?

Figyelt kérdés

ne haragudjatok, hogy ilyen sz.r kérdéssel fárasztalak titeket, de nagyon unatkozom :D

amúgy nem zavar, csak tényleg érdekel, hogy miért :D kb 2x beszéltem vele eddig.


2013. okt. 24. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert megbökne.. a farkával..
2013. okt. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát ja, lehet hogy mindenkit bököd és aki a legtöbbet visszaböki azt jutalmul megdugja :D
2013. okt. 24. 22:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos úgy van ahogy te, nagyon unatkozik. :D
2013. okt. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom de ez nem számít megcsalásnak.
2013. okt. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én már azt is elfelejtettem hogy egyáltalán van ilyen funkció fészen :D
2013. okt. 24. 22:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha fizetős lenne nem nyomkodná, ha ez vigasztal.
2013. okt. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak fel akarja hívni magára a figyelmedet, vagy szórakozik. Amúgy láttam már olyat is, hogy az egyik gyerek leült az egyik géphez, a másik a mellette lévő másik géphez, és úgy cseteltek, szóval a mai fiatalok már csak ilyenek.
2013. okt. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert szeret bökdösni embereket.
2013. okt. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!