Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ti mit reagálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti mit reagálnátok, ha egy csaj egy buliban megsimítja a karotokat, majd továbbsétál?

Figyelt kérdés

És ha pluszban van barátnőtök is, de mégis az a csaj tetszik jobban?


Elgondolkodtató mi? :P Vagy nem? Válaszokat kérek!! Korral, nemmel! Csajok is írjanak, csináltak-e már ilyet vagy hasonlót és mi volt a reakció?! :D


2009. nov. 13. 00:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Hát engem nem gondolkodtat el. Rühellem ha egy csaj elvárja, hogy gondolatolvasó legyek, nyögje ki, hogy mit akar, és majd akkor tárgyalunk.


20 F

2009. nov. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Az előző jogos:)

Ha me van barátnőd, akkor ne tetszen jobban. Sorry. Ha ő kérdezné ezt, akkor nem biztos hogy jól esne neked.

Egyébként azt gondolnám hogy nekem jött... Vagy nem.. Buliban keveset szoktam agyalni, ösztönösen égetem magam

2009. nov. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
csaj vagyok, én voltam az elkövető,de már bánom :D nem vagyok nyomulós, igazából szemezésen-mosolyokon kívűl semmit nem szoktam csinálni, ez sem tudom, hogyan de iszonyat spontán jött, de az nem is én voltam. csak érdekelt volna, hogy másoknak ez bejön-e. a srác már hónapok óta bámula bulikban, meg mosolyog rám, és akkor abban a pillanatban jó ötletnek tűnt, de mostmár megbántam...
2009. nov. 13. 01:17
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Tetszik a pasi, kacérkodtál, mert fel akartad magadra hívni a figyelmét. Semmi baj. Én általában nem foglalkozom egy karsimivel, csak egy kellemes gesztusnak veszem, amivel kifejezzük a szimpátiát a másik iránt...

Legközelebb tedd a derekára a kezed, vagy a körmeiddel finoman simítsd végig a háta közepétől lefele a feneke feletti részig... Tetszeni fog neki, nem kell félni, ha szeret veled szemezni érteni fogja.

31/F

2009. nov. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

Jujj! Megsimítottad a karját, de durva ettől aztán beléd kellett volna esnie de nagyon :P


Nem csoda h nem vett észre semmit, az ilyet én is csak kedves gesztusnak fognám fel amit simán csinálnak barátok is :P Pláne nem gondolnék semmit, ha ott lenne a csajom is. Amúgy most kajak ettől várod h leessen neki bármi is? :P


16/F

2009. nov. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Hát nekem az jutott volna eszembe hogy azt akarja hogy menjek utána, de ha van b.nőm nem tettem volna!

Egyébként igaz, hogy egy dolgot meg kell értened, mi pasik egyszerüek vagyunk, ha egy lány akar valamit azt tegye nyiltan, más különben nem fogjuk fel! Menj oda a köv. buliban, kezd el vele dumálni vele vagy kérdezd meg tőle akar e táncolni vagy ilyesmi!

2009. nov. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mindenki hasznosat kapott! :D Nagyon tetszettek a válaszok! Mi nők néha azt hisszük, olyan bonyolult minden, de csakmert nem akarjuk elveszíteni őt, mert barátője van! Kivárni nehezebb, pedig van, hogy énsem bánom, ha nem gyorsan alakulnak a dolgok. Ez is olyan spontán volt, hogy ma már tuti nem tenném meg, bármit is csinált volna. Ezért is voltam kíváncsi, hogy remélem ezzel ráadásul nem voltam-e visszataszító...


Köszi mindenkinek! :))) ++++++++++

2009. nov. 13. 10:17
 8/11 anonim ***** válasza:

A pasik nem szeretik túlbonyolítani a dolgokat, mint azt elmondták már előttem. A hátsimogatás tényleg jó ötlet, az már elég egyértelmű utalás arra, hogy bejön neked a srác, de mégse túl nyomulós vagy közönséges. A legközelebbi buliban simítsd bátran végig a hátát, majd kezdj el vele beszélgetni (lehetőleg valami csendesebb zugban).

23 L

2009. nov. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tegnap megsimítottam a hátát, de mivel kevésbbé sem voltunk csendes zugban és volt is benne egy kis pia nem is tudtunk beszélni, úgyhogy eljöttem... annyira zavarba jön tőlem mindig látom... de mostmár legközelebb nem tágítok :D
2009. nov. 15. 22:56
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen velem nem fordulhat elő mert együtt megyünk bulizni a barátnőmmel.Ha vele vagyok és ezt csinálná egy csaj biztos elküldeném, és nem illedelmesen.
2009. nov. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!