Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit reagálnátok? Ha a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok? Ha a pasitok egy bikinis csaj képe alá írná hogy na ez már az öltözet. Egy nyelvnyújtogatós smileyval mondjuk. Vagy ha a barátnőtök egy félmeztelen srác képe alá írná ugyanezt.

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok:)
2010. jún. 15. 21:42
1 2
 1/16 anonim válasza:
ugyanúgy viselkednék én is...
2010. jún. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hát én leosztottam, pedig az nem bikinis hanem vmi idétlen pózolós kép volt. Csak ott izélt, hogy megismerkedne ezzel a jóképű fiúval...


De mondjuk az nem zavar, ha egy régi barátját dicséri, hogy jó a kép, szóval attól függ.

2010. jún. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
én felhúztam magam,bár stresszes vagyok most,holnap szóbeli..és exem egyfolytában így alázott meg engem,hogy más csajoknak udvarolt kommentekben...szóval érzékenyen érint.
2010. jún. 15. 21:48
 4/16 anonim ***** válasza:
én is kiakadnék az tuti
2010. jún. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

angol szóbeli ?:)


De ha exed akkor szard már le...

2010. jún. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

semmit. írjon amit akar. én is azt írok amit akarok. azért mert mi ketten szeretjük egymást, még nem kell úgy tennünk mintha vakok lennénk és más embereket nem is látnánk ill. nem is lenne véleményünk róluk/a külsejükről.

20L

2010. jún. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A 22:04-nek igaza van.

Na és ha ír valamit. Amíg veled jár és nem csal meg azt csinál amit akar nem. Nem azt fogadta, hogy rajtad kívül mindenkit csúnyának fog találni. Vagy igen?

Inkább annak kellett volna örülnöd, hogy annyi szép lány mellett mégis veled van.

Nem a barátodat kellene bűntetned, amiért neked nincs önbizalmad és nem vagy elégedett önmagaddal.

Én nem szoktam ilyeneket csinálni, de ha csinálnék és a kedvesem e miatt elkedezdene veszekedni elgondolkoznék rajta, hogy folytassuk e.

2010. jún. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

minden szóbeli:)

eléggé elvi kérdés,mert az exem folyamatosan ilyenekkel alázott meg...nem értem h mit kell udvarolni másnak.bízom benne,de nekem nem hiányzik hogy megint elvesszen az önbizalmam,mert elkezdődik ugyanaz,mint a régi barátommal.

2010. jún. 15. 22:21
 9/16 A kérdező kommentje:
nem exem,a mostani barátom,csak előzőleg is volt ilyen a régi pasimmal.
2010. jún. 15. 22:22
 10/16 A kérdező kommentje:
egyébként megbeszéljük h hű ennek jó a fenek,annak meg a cicije szép,ezzel nincs semmi gond.de ne írkáljonmár.
2010. jún. 15. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!