Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Haragudnátok a lányra? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragudnátok a lányra? Mit csináljak? FONTOS!

Figyelt kérdés

1 hónapot jártam egy fiúval, neki 2 hónapja ért véget egy 2 éves kapcsolata. Kiderült hogy lefeküdt a volt barátnőjével, meg ilyenek, amikor mi együtt voltunk. A srác nem akarta kitenni hogy mi együtt vagyunk, és a volt barátnőjének továbbra is szívezgetett, féltékenykedett, próbálkozott is. De a csaj nem tudta hogy mi együtt vagyunk, hiszen a srác nem mondta meg neki, mi meg nem nagyon beszélünk..szinte nem is ismerjük egymást, csak szia és annyi. A csaj azt mondta hogy szerinte csak azért volt velem, hogy őt elfelejtse, hiszen 2 évet nem lehet ennyi idő alatt lezárni, stb.. Ti haragudnátok a csajra? Tudom hogyha tudta volna hogy mi együtt vagyunk nem foglalkozik az exével, most ami kiderült, ez után le is tiltotta a csaj.


a fiú 20 éves, én 15, a volt barátnője 18


2013. okt. 25. 09:40
 1/8 Noydra ***** válasza:
Csak fájdalomcsillapításra használt, van ilyen...Felejtsd el.
2013. okt. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem akart tőled semmit, ez egy szemét!
2013. okt. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a lány nem tudta hogy veled van a pasi, akkor nem hibás. Ne haragudj rá.
2013. okt. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja és a lány nem tehet semmiről hiszen nem is tudott róla de miért olyan fontos ez? :)
2013. okt. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy 15 éves kislánytol nem akar semmit.....
2013. okt. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mégis mit foglalkozol a lánnyal? Nem ismeritek egymást, nem vele akartál "kapcsolatot", nem ő vert át..., ráadásul még nem is tudott róla, hogy van köztetek valami.

Miért rá akarsz haragudni?

2013. okt. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

lefeküdtél vele?


ha igen te most ebben az esetben csak egy kutyahétköznapi bögre voltál, ürítőedény...ennyi, semmi több.

2013. okt. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem értem ...most másoktól kérdezed hogy haragudj e a lányra vagy sem? Elhatározás kérdése ? amugy meg semmi értelme haragudni bárkire is, mert nem a másik csajnak lesz roszabb a haragtól, hanem neked..magadnak meg minek akarsz még több rosszat okozni? felejtsd el inkább
2013. okt. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!