Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok kibeszélik egymás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok kibeszélik egymás között a fiúiknak a farka méretét? Versengenek is?

Figyelt kérdés
2013. okt. 25. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
csak ha idióták :D
2013. okt. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha ezek a lányok kb. 14-15 évesek, vagy kevéske eszük van, vagy bunkók és illetlenek, akkor biztos.

Én soha nem tettem ezt a barátnőimmel, mikor olyan fiatalok voltunk, ma meg már felnőttek vagyunk, így meg pláne nem.

Amúgy min kellene versengeni?

Egy pasi nem attól jó az ágyban, hogy nagy mérettel rendelkezik, hanem ha azt, amekkora van neki, azt jól tudja használni, illetve nem önző és törődik a partnerével, van előjáték, izgalom, meg minden.

Gondolom te egy tizenéves fiúcska vagy, akinek fogalma sincs még, hogy mitől döglik a légy.:) De nem baj, majd egyszer felnősz és rájössz, hogy mi is a lényeg.:)

2013. okt. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én tudom, hogy a barátnőm pasijának mekkora a farka, mert jóban vagyunk, és elég sok mindenről beszéltünk, de ezt nem kérkedésből vagy ilyesmiből mondta, csak szóba került a téma, és akkor mondta ezt is.
2013. okt. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem tettem ilyet soha, nem tudom más nőknél hol a határ.
2013. okt. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
hát nemtudom...aki azon verseng a barátnőjével,hogy mekkora a barátja farka, annál sztem valami nem stimmel...
2013. okt. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi mindent megbeszélünk a barátnőmmel, tényleg, de ez a téma valahogy nem került elő. Igaza van az előttem szólóknak, a kis csitriknél talán még jellemző volt ez.
2015. jan. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!