Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkezdtem focizni egy csapatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtem focizni egy csapatban, és az öltözőben a srácok egymás fenekét csapkodják, a zuhanyzóban is "ökörködnek" ez szerintetek normális?

Figyelt kérdés
Múltkor mikor zuhanyoztunk, két srác ki is verte..nekem ez nagyon fura egyelőre
2013. okt. 19. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:

teljesen normális.

Minden focista egy latens bu...i!

2013. okt. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Normális. Láttál te már gólörömöt?! Ott van aztán csak buzlás. Tiszta gay-grouppen.

[link]

[link]

2013. okt. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Persze.

Jobb az összetartás és nem paráznak a testi közelségtől a meccsen.

2013. okt. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A börtönben a csapatban ez normális :D próbálld ki van egy olyan gyakorlatuk hogy törzshajlításból szappan elkapás én nem próbálltam de azt mesélik ilyenkor egy erös nyomást érzel a fenekednél :D
2013. okt. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor csak fel kell vennem nekem is ezt a magatartást úgy tűnik.
2013. okt. 19. 17:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a homárokat.
2013. okt. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is fociztam, és érdekes módon senki nem verte ki az öltöződben, meg nem semmi hasonló nem történt. Bár igaz, hogy az öltöző a b*ziviccek melegágya volt, de semmi meleg dolgot nem csináltunk az öltözőben.
2013. okt. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
van aki így hülyéskedik hogy ott mások szeme láttára kiveri magának
2013. dec. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!