Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Összejönnétek 166...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Összejönnétek 166 centis sráccal? (Nem ismerkedni akarok)

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, az utóbbi 1-2 évben szinte semmit nem nőttem, nem is várható, hogy magasabb leszek, max. 1-2 centivel.A kérdés adott, nem ismerkedni szeretnék, csupán "felmérés".
2013. okt. 25. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
En nem..
2013. okt. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17 éves vagyok.és 165 cm. ésakkormivan? a fúró mérete jobban érdekli őket
2013. okt. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyi "hibája" lenne az illetőnek, akkor persze, ezen ne múljon.
2013. okt. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%

Csajok listája akik összejönnének veled:


Törpilla

A törp-asszonyok (csak a szakálluk miatt nem biztos, hogy felismered őket)

Pa-Dö-Dő tagok

a Miki egér csaja

"Apró" Piroska (nyeheheh de rossz szóvicc volt)

Speedy Gonzales lánya

meg a batár magas "Olga" típusú csajok akik egytől-egyik szadisták szóval jobb ha hozzázoksz :D

2013. okt. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én magasságomhoz simán belefér,szóval igen.
2013. okt. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért bántják ezen az oldalon az alacsony srácokat. Én is alacsony vagoyk, mégis tetszem lányoknak, sőt, még tőlem magasabb, modell alkatú lánynak is bejöttem már.
2013. okt. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én szeretem a magas pasikat, de ez nem azt jelenti, hogy ez követelmény. Ha jól elvagyok vele és kölcsönös a szimpátia, akkor nem lenne gond. És legalább nem kell kifogást keresni a borzasztóan kényelmetlen magassarkú miatt. :)
2013. nov. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!