Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy adjam a tudatára hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam a tudatára hogy én TÉNYLEG le akarok vele feküdni? 14/l

Figyelt kérdés
Beszélgettem a barátommal és azt mondtam hogy szexelni akarok vele, de azt hitte viccelődök és viccet csinált belőle. Jó, mondom megpróbálom ujra. Kövi szünetben már kihangsúlyoztam hogy én TÉNYLEG akarok szexelni de megint viccet csinált belőle. Ahányszor vele vagyok meg akkor is mikor nem csak arra tudok gondolni hogy, vagy arra hogy hogy adjam a tudatára, vagy arra hogy milyen lenne ha belemenne. Tényleg nagyon akarom és óvszert s vettem meg sikosítót meg mindent de nem hittem volna hogy nem fogja érteni.
2013. okt. 14. 16:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
te most komolyan ekkora ribi vagy, hogy mással csináltatod fel magad ?
2013. okt. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
FÉL TŐLED.:/
2013. okt. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
14 evesen ilyeneken jar az eszed? vagy ez most megint csak a kommentelok szivatasa c. eset lesz.
2013. okt. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy ne csak mondd hanem tegyél is érte. Vedd le a ruhád és fogd meg a farkát.
2013. okt. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

így születnek a r*bancok szóval ne csináld ezt légyszíves :(

16/F

2013. okt. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
k*r*a vagy! ügy lezárva!
2013. okt. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
A barátod szerintem elképedt, hogy tudod egy ilyen kis lotyót összeszedni...
2013. okt. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
szerintem nem is akarsz vele lefeküdni...nem csak azt érzed hogy hiányzik hogy valyki szeret? ha nem vagy biztos benne ne tedd mert ha csalódsz az elsö alkalomnál akkor soha nem lessz olyan élvazet mintha vártál volna még egy picit... persze az is lehet hogy Ö még nem késsz rá...szerintem neki se megy ugy hogy: -fel, -be, -ki, -késsz...
2013. okt. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Még ő is éretlennek tart rá, azért nem vesz komolyan, sőt, lehet még saját magát is. Neki több esze van, mint neked.
2013. okt. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%

Lehet, hogy túlzás amit csinál, de ő legalább tényleg akarja a szexet és nem arról kérdezget, hogy miért fáj, ha a barátja bedugja egy ujját és jobb lesz-e, meg tágul-e később.


A kérdezőnek: ezt ne a suliban két óra között beszéld meg vele, hanem négyszemközt, nyugodt körülmények között!

2013. okt. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!