Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány, aki tinikorában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány, aki tinikorában visszafogott és zárkózott volt, a húszas éveiben elkezd durván bulizgatni, akkor csak bepótolja az elvesztett időt, vagy ilyen marad a személyisége?

Figyelt kérdés
Csúnyán, gonoszan és sarkosan fogalmazva elkukurikurvul.
2013. okt. 25. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Felejtős. Én utálom az ilyeneket. Ahelyett, hogy esze lenne, ilyeneket csinál. Nem kösz.
2013. okt. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő, és ez baráti társaságtól is függ. Tinikoromban én is ilyen voltam, félénk, és zárkózott. Most csöppentem bele a húszas éveimbe, és úgy érzem, kezdem bepótolni azt az időt, amiről úgy érzem, lemaradtam. Viszont ezek mellett tudom hol a határ, nem vesztem el a fejem. Eljárogatok ide-oda, de normális emberekkel, akik nem visznek bele a rosszba, én így is tudok bulizni.
2013. okt. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg van rá az esély.
2013. okt. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2-es: Ó, ez egy pozitív és természetes dolog, csak az ő esetében messze nem ilyesmiről van szó.
2013. okt. 25. 21:42
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez általában annak az eredménye, hogy 18 éves koráig nem engedték sehova.


Aztán elkerül másik városba felsőoktatásba, és belecsap végre a lecsóba.


Erre az esetre nem lehet azt mondani, hogy eleinte is szende lett volna, csak akkor nem volt lehetősége...


De nem tudom, ez fedi-e azt, amiről te beszélsz. Egyébként miért érdekel?

2013. okt. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt így láthatatlanban lehetetlen megmondani, hogy bizony megfog változni, vagy hogy soha az életben nem fog megváltozni...

Szerintem simán az is lehet, hogy kiéli magát, aztán keres komolyat. Az is lehet, hogy ilyen marad és nem lesz képes normális kapcsolatra/nem akar. Ezt csak az a lány tudja. Kérdezd meg tőle, hogy mit tervez a jövőre ! :)

2013. okt. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5-ös: Ő nem szigorúan tartott tini volt, hanem valóban "szende". (Illetve inkább gátlásos és szociális fóbiás, de a lényeg, hogy eddig nagyon nem ilyennek ismertem) Azért érdekel, mert régen sokat jelentett nekem, de azért, amilyen volt. Ha ilyen az új énje, akkor jobb nekem, ha nem tartom vele a kapcsolatot és megmarad az emlékeimben olyannak, amilyen volt.

6-os: Nem akarom kérdőre vonni őt, nem kell neki tudnia, hogy én ilyeneken töprengek. Ráadásul szerintem ő sincs tisztában a válasszal.

2013. okt. 25. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!