Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk szeretik ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk szeretik ha egy lány elpirul? Ha igen miért?

Figyelt kérdés
2013. okt. 25. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Én szeretem, nem tudom miért.
2013. okt. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert az aranyos dolog.
2013. okt. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen! Tetszik, aranyos! <3 Ha velem beszél és akkor pirul el, akkor azt jó jelnek veszem, mert zavarban van tőlem, ami azt jelentheti, hogy tetszem neki. Ergo ezért tetszik. :)

22/F

2013. okt. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen .

mert így tudom, hogy tetszek neki no meg tök aranyos

2013. okt. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
igen. mert aranyos de nagyon :D
2013. okt. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sztem nagyon aranyos -> [link] <3 Beautiful *-* de a leány is aranyos. :D
2013. okt. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem volt egy fiú aki valahogy akármit mondott nekem képes voltam elpirulni, már ha kicsit hosszabban is nézett rám nem tudtam magam kontrollálni :D ő meg ezen szórakozott mert tetszett neki mert szerinte aranyos voltam de nekem amúgy NAGYON ciki volt hogy paradicsomfejem volt mégha csak annyit is mondott hogy "azt álmodtam hogy csókolóztunk" vagy akármit. Direkt ilyeneket mondott mert élvezte.
2013. okt. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én lányként írom, hogy NAGYON utálok elpirulni... ha meg néznek, akkor attól még jobban elpirulok...
2013. okt. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én meg fiúként írom, hogy ez nagyon tetszik! <3
2013. okt. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kis cukik, úgy lesmárolnám XD
2013. okt. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!