Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem szerelmes vagyok az egyik tanárnőbe?!

Figyelt kérdés
csak az a baj hogy nem tanít engem,de nem tudom miert olyan erős vonzodást érzek iránta ,pedig meg nem is beszeltem vele 2mondatnál többet,de egyszerűen az aurája megfogott vagy nem is tudom,ti voltatok mar ilyen helyzetben?hogyan felejtsem el?mert nem hiszem hogy lehet belőle bármi is.16/L

2013. okt. 25. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
2013. okt. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%

"...az egyik tanárnőbe?!"

"16/L"

szerintem itt bajok vannak...

2013. okt. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

Tanárnőbe 16 éves csaj létedre xD

Hívd el randizni biztos díjazni fogja XDD

2013. okt. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az info tanárnőmbe voltam szerelmes.
2013. okt. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
El fog múlni, nyugi, de ne égesd le magadat, ne csinálj semmit. Még jó, hogy nem tanít :) Általában minden leszbikusnál van ilyen, szóval ne essél kétségbe :D ELMÚLIK :D
2013. okt. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
én detto igy vagyok ezzel..csak en tobbet beszelek vele..irhatsz privit ha gondolod.:)
2013. okt. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
72%
Én is szerelmes vagyok a tanáromba 5éve és nagyon jó a viszonyunk, de elmondani nem merem mert nagyon félek attól, hogy elveszíteném Őt!
2013. okt. 31. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is így voltam vele és beleszerettem az angol tanárnőmbe úgy 13-évesen és ki is nőttem nyugi te is ki fogod nőni
2014. jan. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!