Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy igazi férfi ne legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy igazi férfi ne legyen szerelmes soha?

Figyelt kérdés
Utálom azt, hogy nem értenek meg a lányok, amint megmutatom érzelmeimet akkor már nem kellek senkinek? Annyira sokszor csalódtam már, lehet hogy megmaradok a jól bevált érzelemmentes szexnél, legalább nem tudnak összetörni... ez viszont már nem elég nekem. ti mit gondoltok erről? 20f
2013. okt. 23. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Ne sírj, majd veszek neked vattacukrot.
2013. okt. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Passz, erre nem tudok mit mondani. Én már gondolta arra is, hogy vajon ki lehetne-e műteni az agy érzelmi központját egyéb sérülések nélkül és akkor le van tudva a gond.
2013. okt. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Egy igazi férfi le meri irni egyetlen kérdésnél is a valódi korát, és nem 20 évesnek állítja be magát:D
2013. okt. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hát nem kell rögtön az elején elmondani mindent hanem szépen fokozatosan
2013. okt. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ők sem tudják rá választ csak sírnak mindenért. Szarj bele. Dugd meg őket azt hagyd.
2013. okt. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! az elsőn derültem egy jót:)

másodiknak: nem rossz gondolat sajnos:(

harmadiknak: nem lehetek szerinted ennyi idősen férfi, vagy szerelmes? nem értem..

negyediknek: fokozatosan mondok el mindent, nem az első randin borulok le elé, de szerintem belefér egy kis érzelem két szex között, de lehet én vagyok a hülye

ötödiknek: jelenleg így állok:) sajnos

2013. okt. 23. 18:16
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak a megfelelő nőre van szükség. Az én párom egyszer sírt is előttem, mikor úgy érezte h el fog veszíteni. Egyáltalán nem tartottam kevesebbnek. SŐT. Akkor kezdtem el igazán érteni hogy valójában mennyire szeret. Már 5 éve vagyunk 1ütt és az esküvőt tervezzük.
2013. okt. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igazi férfiakat is hamisítják már a kínaiak.

Van Made in China Brad Pitt :$

2013. okt. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha jót akarsz magadnak, és tényleg 20 éves vagy, akkor ne, soha...A mi generációnk női tagjainak 90%-a bocsánat a kifejezésért, de r*b@nc.Ezzel párhuzamosan a férfi tagok 90% s*ggf*j.Ezek szerint te nem vagy az, rossz neked mert a fajtánkra nem buknak a mai nők.Saját példám amikor közöltem a lánnyal (előtte félreérthetetlen módon jelezte, hogy igencsak tetszem neki), hogy nekem ő nem csak "arra" kéne.Eredmény = instant lepattintás.Levontam a konzekvenciákat, soha többé, senkiért.

20/F

2013. okt. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nincs értelme, Kérdező. Csak visszaélnek a bizalmaddal, plusz arra is jók az esélyeid, hogy a sok csalódástól lelkibeteg leszel. Ha van egy nyugodt, kiegyensúlyozott szingli életed, ezt mind megspórolhatod.


#1, ha csak trollkodni jöttél, kívűl tágasabb. Bohócokra nincs szükség itt. Kaptad a mínuszt.

2018. aug. 30. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!