Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom azért szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azért szakított velem mert szerinte nagyon csúnya lettem és talált helyettem egy szebb lányt, tényleg ennyire bűn ronda lennék?

Figyelt kérdés
20/L
2013. okt. 26. 16:28
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Békéscsaba.
2013. okt. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Eger
2013. okt. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
19f, tatabánya
2013. okt. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Kisvárda :)
2013. okt. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Hajdú-Bihar...
2013. okt. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Nyugi, én lány vagyok, és csak annyit akarok írni Neked, hogy az ilyen férfiak nagyon lelkibetegek.


Az én volt barátom is megtette ezt velem, elképesztően megalázónak találtam, és nem akartam utána másfél évig kapcsolatokat, pedig jobb lett volna.

A mostani párom például nem egy klasszikus szépség, viszont a kisbabám nélküle nem született volna, akivel és akikkel igazán teljes lett a világ :) és ez az ami számít,

egy olyan férfi, aki mindig azt pedzegeti, hogy (idézek pár tipikus fordulatokat:)


"- háát, az a cici és a poci és a popsi legyen feszes"

"- cica, bújj mindig szexi fehérneműbe"

"- nem hanyagolhatja el magát egy nő senki kedvéért, egy nőből mindig áradjon a szexre való felhívás"

"- nincs smink nélkül utcáramenés, egy nő mindig nő"


Na ezek azok az alakok, akik majd hetven éves fejjel kezdik kapizsgálni, miről maradtak le, undorítóak, a társadalom szemétje, bezárnám őket.


(Tévedés ne essék, nem buzdítok igénytelenségre.

Vannak viszont ilyen férfiak, akiknek tényleg ez a minden, de egészséges nő ilyenekre rá se néz.)


Szerintem, ha megy, minél gyorsabban találj valakit, nem baj, ha nem olyan jól néz ki, a lényeg, hogy nagyon szeressen, és értelmileg&érzelmileg érett személy legyen, a többi jön magától.


Ha úgy gondolod, küldj egy képet privátban, biztos nem vagy bűnronda, ja és mivel külföldről írok és ráadásul már 29 éves vagyok, biztos nem is ismerjük egymást.


Remélem tudtam valamennyit segíteni!


Üdvözlettel

Kitti

2013. okt. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem kéne minden agyhalottal leállni... De most komolyan, ilyen suttyó pasit, hogy a viharba szedtél össze?

25/F

2013. okt. 27. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Makó, küldj képet :)
2013. okt. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Kiskunhalas, 24/f
2013. okt. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

1. Nem tudjuk hogy nézel ki.

2. Az exed valószinűleg egy óriási nagy se.ggfej.

3. És nem akarlak elkeseríteni, de ha ezért dobott valószinűleg nem szeretett téged igazán.

Felejtsd el mosolyogj és tuti találni fogsz egy hozzádillő srácot. :)

2014. dec. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!