Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ha egy lánnyal összejött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lánnyal összejöttök, és mondjuk egy hónap múlva smink nélkül látjátok, mikor addig csak sminkben láttátok, akkor csúnyábbnak látjátok, hogyha nem is csúnya, csak szebb sminkkel?

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 22:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csúnya, akkor nem látjuk csúnyának... Ez szerintem egy logikus konklúzió.
2011. dec. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Azért annyit nem dob rajta a smink, hogy kiszeressen belőle..
2011. dec. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban szeretem a lányt, biztos, hogy smink nélkül is olyan szépnek, de inkább szebnek látnám, ugyanolyan vonzó lenne. De amúgy nem tetszik, ha nagyon ki van sminelve egy lány, mivel a legtöbbüknek nincs rá szüksége egyáltalán, egymásnak meg saját maguknak csinálják...
2011. dec. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mi számít nektek sok sminknek, én csak szemceruzát és szempillaspirált használok.. :)
2011. dec. 2. 22:48
 5/12 anonim ***** válasza:

Az nem sok :)

Kép van? :)

2011. dec. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az alapból baj ha minden nap sminkel egy csaj... De amugy meg n

s

2011. dec. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nemhiszem, akkor már elvakítja a szerelem :)
2011. dec. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Bár én lány vagyok, de azért megosztom veled a tapasztalatomat, ha nem baj.

Hétköznap mondjuk egyáltalán nem használok sok sminket (korrektor, ha van valami bőrhibám, szempillaspirál és szájfény), de ha bulizni megyek akkor azért jön a pirosító, szemhélypúder, tus, szemceruza is ezek mellé.

A barátom azt szokta mondani, hogy nagyon szép vagyok kicsinosított pofival, de ő imádja, ha semmi smink nincs rajtam, mert úgy is nagyon szép vagyok.

A legaranyosabb ilyen dolog az volt, mikor először együtt aludtunk, buli után, majd másnap elkenődött szemfestékkel, nyúzottan ébredtem.

Ő csak nézett, nézett, én meg persze azt gondoltam, biztos a zombi fejem miatt, de megszólalt: "olyan szép vagy". :)

Szóval ha valaki szép, az smink nélkül is szép és ezek szerint még elmázolódott sminkkel is.

Egyébként volt barátaim is hasonlóan reagáltak egy-egy reggeli ébredéskor.

Szóval nem kell aggódnod, a barátod gyönyörűnek fog látni úgy is.

L/24

2011. dec. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én elég mániákus vagyok sminktéren, nálam még hétköznapokon is alap a party smink. :D A volt barátom látott már smink nélkül, sminkkel is.. Azt mondta nincs különbség.. Sőt, volt olyan amikor előtte festettem ki magam. Ámult-bámult hogy milyen jól bánok az ecsetekkel.. :) Azt mondta olyan vagyok mint Picasso. :DD Szóval sosem zavarta, mindenhogy 'eszméletlenül gyönyörű'-nek tartott. :)
2011. dec. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És mi van, ha csúnyának fog tartani, csak nem mondja? :O Mert feltűnően szebb vagyok sminkkel... És megszokja a szépet, aztán meglátja sminktelen fejem.. Néha amúgy szebbnek látom magam smink nélkül mint sminkkel.. Hát nem tudom mennyire igaz ez, hogy aki szép sminkkel, az szép smink nélkül is. Amúgy tesóm azt mondta, hogy ugyanúgy nézek ki kifestve, mint amikor nem vagyok. Ezt én nem értem! Nem hiszem, hogy csak én látom magam csúnyábbnak így..
2011. dec. 3. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!