Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kislányos lányoknak semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kislányos lányoknak semmi esélyük a pasiknál? (mások is vannak ezzel így? )

Figyelt kérdés

Rám minden fiú csak azt mondja, hogy aranyos vagyok meg édes. Úgy érzem, hogy mindenki egy kislánynak néz, aki cuki, és nem tudnának velem elképzelni semmi komolyat. Ez valószínű azért van, mert pici, alacsony vagyok és nem nézek ki annyinak amennyi valójában vagyok. De már nagyon zavar, hogy senki nem tekint rám "nőként". :(


Más hasonló típusú lányok is így vannak ezzel?


17/L


2013. okt. 26. 17:56
1 2
 1/14 Pain for Pleasure ***** válasza:

Engem mindig 17 évesnek gondolnak, pedig 22 vagyok. Úgy vettem észre, hogy ez nem hátrány, egy csomó fiú aranyos barátnőt szeretne.

Nézd a jó oldalát, tovább maradsz fiatalos megjelenésű. ;)

2013. okt. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen de a kérdező halhatóan Alfa nő akar lenni...
2013. okt. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez nemtől függetlenül így van, én nagyon sokáig teljesen esélytelenül próbálkoztam a lányoknál, mert kisfiús voltam, de egy idő után ez átfordult abba, hogy már jobban szeretnek a lányok mint aki idősebbnek néz ki. A férfiak nagy része pedig imádja, ha egy lány kislányos, gondolj bele, az egyik leggyakoribb keresőkifejezés a "teen sex" kombó, holott azok a lányok, akik ezekben a filmekben vannak már jócskán huszonévesek, csak olyan kislányosak.. ;)
2013. okt. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kölcsönadom a revolverem, ha kell.:)
2013. okt. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Engem nem zavar, igazából nekem tetszenek a "kislányos" csajok. 14/f.
2013. okt. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én úgy tapasztaltam, hogy aki pici, vékonyka, általában bejön.

A nagydarabok nem szoktak, persze nekik is van barátjuk általában.


18/L

2013. okt. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, általában mindig a fiatalok jönnek be, de azok meg túl fiatalok, kíváncsi lennék egy ilyen 17 évesre aki fiatalabb mint amennyi
2013. okt. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
utolsó: én vékony vagyok, de főleg az arcom olyan kislányos, olyan babaarcom van és ezért néznek fiatalnak:/
2013. okt. 26. 18:36
 9/14 anonim ***** válasza:
mutatsz magadról privátban egy képet?
2013. okt. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nem szeretnék képet küldeni, neharagudj :)
2013. okt. 26. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!