Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányoknak szólna ez a kérdés. ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak szólna ez a kérdés. ?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megkérdezni,hogy nektek a szemüveges pasikkal van-e gondotok? Ha igen miért?


A másik amit szeretnék kérdezni,hogy nektek milyen pasik jönnek be?

1.semmi izomzat

2.van rendesen izomzat de nem felfújt(tehát nem kokszolt az illető)

3.felfújt(tehát kokszolt már az illető)


Értelmes válaszokat pls,thx.


2013. okt. 12. 00:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és bocsi hogy a kérdés végére kérdőjelet tettem de muszály volt :D
2013. okt. 12. 00:02
 2/9 anonim ***** válasza:
Most egy szemüveges sráca vagyok szerelmes. De sajnos eddig csak plátói... :) irtó aranyos vele.
2013. okt. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Je Veux ***** válasza:
64%

Semmi bajom nincs velük. A páromnak is van szemüvege, mert egyébként kicsit kancsal a drágám. :)


Nem szeretem a vékony gizdákat, a kokszolt kétajtós szekrényeket, de ennyi. Lehet kisportolt az illető, vagy akár mackós alkatú is. Volt már ilyen is, olyan is, de mind jó kiállású volt.

2013. okt. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm az értelmes válaszokat!:)
2013. okt. 12. 00:06
 5/9 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=y3zdwxKmlwo


És ez a srác nálatok milyennek számít?:D

Nem én vagyok de nagy példaképem pl. és kíváncsi lennék,hogy őt már túl izmosnak találjátok vagy pont jónak?

2013. okt. 12. 00:08
 6/9 Je Veux ***** válasza:

Nekem ez már sok. Mondjuk számomra ez még viszonylag szép kategória, ahhoz képest, hogy a testépítőket undorítónak találom. Elhiszem, hogy rengeteg munkájuk van benne, de esztétikailag nagyon nem szépek.


Számomra ez a tökéletes felsőtest.

[link]


Ennél több izom nem kell.

2013. okt. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem köszi a választ!:)
2013. okt. 12. 00:17
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek a szemuveges fiuk :-) es a 2-es pont a nyero de az egyessel sincs semi gondom :-)

De igazabol nalam a belso a fontos :-) orulok,hogy mi neten ismerkedtunk meg a parommal igy elobb megismertem,hogy milyen ember csak utanna lattam,hogy az izlesemnek is ponyosan jo :D

16/L

2013. okt. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmi bajom nincs velük.
2013. okt. 12. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!