Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiktív kérdés, avagy a fagyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiktív kérdés, avagy a fagyi visszanyal?

Figyelt kérdés

Sziasztok,a kérdésem a következő lenne.

Van egy barátnőd kb féléve, de nem jössz vele ki jól, mert dagadt a combja és amikor sétál csak úgy hullámzik a zsír,na egyszer hazafelé sétálsz búsan a csajtól,és egyszer csak megáll egy busz benne 30szexi lány.

És felajánlkozik mind a 30 lány, hogy szexualitásuk minden atomját kiélhetik rajtad na persze ez kölcsönös.

És elhangzik ez a mondat a csajok szájából, hogy 'I love anal sex" mit csinálnátok?


2013. okt. 26. 19:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
azért nem jössz ki a barátnőddel mert 'dagadt a combja'...? hát no comment..
2013. okt. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
fejbe rúglak és odaadlak anyádnak, hogy csináljon veled amit akar.
2013. okt. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Nincs barátnőm.
2013. okt. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

"Van egy barátnőd"


Jó, oké, én itt kiestem.

2013. okt. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Annyira sekélyes és ostoba a kérdés, hogy az már fáj:D
2013. okt. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ez nem történne meg, mert nem adok annyira a külsőségekre, mint itt egyes f**szfejek, ha meg nem szeretek egy lányt nem vagyok vele, ez ilyen egyszerű..
2013. okt. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%

Fiktív válasz

Az erő segítségével összeroppantanám a buszt és amelyik túlélné annak a fejét levágnám a fénykardommal majd vennék egy fagyit.

2013. okt. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerintem cak az első 17-et tudnám kielégíteni, zavarna a tudat, hogy majdnem a felét nem tudtam kihasználni.
2013. okt. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
#6-os vagyok és még annyit, hogy amúgy sem vagyok análpárti, mert kulába nem dugom a p*ö*csöm és az amúgy is b*u*zis...:D
2013. okt. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
futnák haza, mert 10 perc és indul az icc 25 és én vagyok a first tank.
2013. okt. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!