Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti is szoktatok nagyon jó...

Ti is szoktatok nagyon jó pasiként társkereső oldalra felregisztrálni és élvezni, ahogy lerázzátok a sok felszínes nőket? Élvezni azt ahogy visszanyal a fagyi?

Figyelt kérdés
Csajok nem írnak vissza átlag pasiknak. De ha nagyon helyes pasiként felregizek, akkor jönnek a levelek. Jó érzés hülyíteni aztán lerázni ezeket a felszínes nőket.
2013. júl. 27. 23:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Már megint egy álmodozós kérdés.
2013. júl. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Te sem vagy különb...
2013. júl. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
23%
Kösz az ötletet pajtás! Szívjanak egy kicsit a csajok is: )
2013. júl. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
Javaslom, hogy egy nagyon ronda férfiról keress képet, és regisztrálj be vele, de úgy, hogy megadod, hogy havi 1 milliót keresel. Kiderülne hány kis ribi van. :D
2013. júl. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
60%
Ilyet csak azért mersz leírni mert tudod,hogy soha nem kerülsz a kezeim közé.
2013. júl. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem félek senkitöl és semmitõl. A képébe nevetek a halálnak is. :) Az egyik társkeresõre helyes pasiként kellene regisztrálni, egy másikra pedig ronda, de gazdag férfiként, aztán várni az eredményt.
2013. júl. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%

És ettől neked jobb lesz? Szánalmas...

Tudod, én nőként lazán tudomásul veszem, hogy nem vagyok (nem is lehetek) mindenkinek az esete, és olyat keresek, akinek bejövök. Vagyis kerestem, mert már találtam. (És nem külső alapján válogattam.)

2013. júl. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
57%

Én is annyi keserű pirulát nyeltem már le a lányok miatt a társkereső oldalakon, hogy már nekem is megfordult a fejemben ez a dolog. Így van, miért ne szívhatnának ők is?Valószínűleg nemhogy nem válaszolnának, de tényleg még ők írnának levelet jó eséllyel!

Arra is gondoltam, hogy el kellene vinni a dolgot a találkozásig, ha valaki annyira oda lenne ezért az "ál-énemért". Csak azt nem tudom, hogy mit csinálnék akkor, ha felismerném a megbeszélt helyen és időben.

Egyelőre nem csináltam meg, mert még azt sem tudom, hogy kinek a képét tegyem fel, meg milyen adatokat és bemutatkozást találjak ki. Jó móka lenne, az biztos, bár azért a lelkiismeret is furdalna némileg. De még jobban sajnálnám azt, hogy valójában semmi nem lehetne az egészből, ha odamennék, és megmondanám az illetőnek az igazat. A legjobban talán az vet vissza éppen emiatt, hogy nekem semmi igazi hasznom nem lenne ebből az egészből.

2013. júl. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%
23:53: Szerintem a kérdező úgy értette, hogy ő az, nem úgy, hogy kamuzik. Ha mégsem, akkor a korábbi válaszomat visszavonom (#1).
2013. júl. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
65%
Azért megnézném, a lerázásra kárhozott felszínes női reggek mögött ténylegesen mennyi nő és mennyi hozzád hasonló felszíntelen senki van.
2013. júl. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!