Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esély a kapcsolatra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély a kapcsolatra? Érdemes lenne megpróbálni?

Figyelt kérdés
18/F az a helyzet hogy szerelmes lettem egy német lányba... szeptemberben egy cserediákprogram keretében egy hetet töltöttem kint, ott ismerkedtem meg vele.. ezalatt a kevés idő alatt sem időm, sem bátorságom nem volt hogy kezdeményezzek nála.. mióta hazajöttem sokat beszélgetünk facebookon, tartjuk a kapcsolotot. Nagyon kedves, szép, szerintem én is tetszem neki. Tavasszal és nyáron szeretnék újra kimenni, de már nem a programmal hanem csak simán. Hogyan közeledhetnék magyarként egy külföldihez? És egyáltalán érdemes ebbe belefogni?
2013. okt. 26. 21:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Természetesen érdemes, mert tapasztalatot szerzel, és az neked hasznos. Amikor majd kimész, lepd meg valami egyedi, magyaros ajándékkal, és akkor máris egy lépéssel előrébb vagy. Majd menjetek el sétálni egy nyugisabb helyre, mesélj neki a hozzá fűződő érzéseidről, és arról is, hogy ő nem magyar de neked ő kell. Akár rögtönözhetsz egy példa esetet, mintha lett volna egy hasonló pár..., és ő nekik összejött, és visszatérve a valóságba kifejted neki, hogy nektek is működne. De csak fantázia kell :)
2013. okt. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!