Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Van még esély 1 teljesen új kapcsolatra?

Figyelt kérdés
hát így nagy vonalakban,volt egy 3 éves kapcsolatom,akibe már nem voltam szerelmes egyáltalán,csak a szeretet,megszokás stb. és egyik nap bemutatta az egyik haverját,kb, szerelem volt első látásra..egyszerűen nem tudtam kiverni afejemből,és lehetett érezni közöttünk h szikrázik a levegő..na és hát szakítottam a 3 éves kapcsimmal,már nagy szarvolt tényleg,és pár héttel később összejöttem az újjal..titokban kezdtünk el járni,nem voltak akkora haverok amugy csak nagyon néha összejártak.aztán nekem már tök elegem volt ebből a tikolozásbol,lelkiismeretfurdalásom is volt azért..és egyik nap kiderült!megtudta! na onnantol kezdve...az új pasi engem hibáztatott h biztos direkt csináltam közbe nem is az én kezem volt benne,hanem véletlen volt,na aztán,egyik buliba nagyon részeg voltam,és ott volt az exem ugye a 3 éves kapcsim,és olyan lelkiismeret furdalásom volt h hazudtam neki,mert rákérdezett h van-e közöttünk valami,és én letagadtam..meg azért mégis a "haverjával" jöttem össze,és odamentem hozzá és elkezdtem ölelgetni,majd megharapta anyakamat,én meg visszaharaptam neki,igen szexuálisan felizgatott,az az erogén zonám mégiscsak,de nem volt semmi több!leakart smárolni de én nem engedtem!nem akartam megcsalni!igazábol nagyon sokat gondolkodtam ezen az estén h mi miért történt,nem is keresek kibuvókat,csak sokat gondolkodtam,és rájöttem ezekere a dolgokra,hogy bennem volt az hogy a mostani párom nem is szeret igazán,mert nem mutatta ki nekem olyan szinten h elhiggyem h fontos vagyok neki,és így nem vettem őt komolyan,mert úgy éreztem h ő se vesz engem komolyan..nem éreztem a biztos érzelmi hátteret felőle..a másik dolog,történt egy baleset velünk,szexeltünk kicsit ittasan és valahogyan szinte eltörött a pénisze ez volt januárban,és honapokon keresztül nem volt szinte közöttünk szex! semmien szinten!! 4 hetente csináltuk 1szer nagyon max.és ugy h közöttünk a kémia nagyon nagyon durva!!!de még nem is pettingelhettünk mert fájt neki!! és ez a buli márciusban volt,ez a nyakharaposdi.na és utána nagyon megbántam....és nem mertem neki elmondani h mivolt,csak azt mondtam el hogy ölelgettük egymást.akkor megbocsátott.na ahogy telt az idő,gyogyulgatott,mellette voltam honapokon keresztül,támogattam,tényleg megbántam,és már éreztem h megnyílt nekem teljesen szinte!Közben az exem bekerült a kórházba,és én titokban bementem hozzá,ésigazábol mikor bementem hozzá akkor tudtam lezárni teljesen a múltat vele,megbeszéltük a dolgokat,és láttam rajta h nem gyűlöl engem,mert engem ez zavart nagyon nagyon nem akartam h utáljon,amiért így megbántottam,de csak ennyi semmi több.de ezt a mostani képtelen megérteni, telt az idő és éreztem rajta h szeret,kellett hozzá 1 fél év,mire összeforrtunk igazán,ő amúgy ilyen nagyon nehezen nyílos fajta!!na és egyik este feltörte a facebookomat,és elolvasta a beszélgetéseimet és az egyik csevejt iszonyatosan félre értette az egyik haverommal!! azt hitte h megcsaltam őt mikor volt ez a szexmentes időszak közöttünk...volt egy 5 nap mikor szakítottunk,és az egyik fiu haveromnak írtam h nagyon kivagyok már találkozzunk,közbe a véleménye kellett nekem hogy mit gondol!!elpattant az agya,és feltette a saját facemre a rólam készült erotikus fotokat amit együtt csináltunk fél évre...de szerencsére nem látták sokan hajnalba történt.és én ezt is megbocsájtottam neki!!!!!mert annyira szeretem.na ezek után,rákérdezett egyszer hogy történt-e több vmikor esetleg..és én akkor se mertem elmondani,mert féltem h megint elpattan az agya esetleg és vmi hüyeséget csinál.annyit mondtam neki hogy megaharpta a nyakamat,és hogy leakart kapni,de azt nem h én is visszaharaptam.majd ezek után,elolvasott egy régi beszélgetést a b.nőmmel,amibe leírtam h megaharaptam a nyakát,és h felizgatott,de nem volt semmi érzelmi dolog ebbe az egészbe..alkohol..,na utána szépen elmondta h ő nem akar velem lenni soha többet,vége van,meglátta ezt a beszélgetést,és h ő nem érzi magát férfinak ezek után,és hogy ne kezdjek el magyarázkodni,de persze én nem bírtam ki,bár hagynom kellett volna,aztán megtépett..meg megpofozott..és leköpött.hát igen utána már én nem akartam vele lenni,de még ezt is megbocsátottam neki!!!!!!utánna kibékültünk egyik este..minden tök jovolt:) megbeszéltük hogy akkor tisztalap,és midnen más lesz.4 napig tök jol elvoltunk.majd összevesztünk egy nagy butaságon....és tegnap szakítotunk,nemtudom h végleg-e...már annyiszor volt h végleg,de egyszerűen nem bírjuk ki 1más nélkül..
2013. szept. 3. 10:08
 1/2 anonim válasza:
uh..ez nem semmi..most hiába tanácsolom hogy ne békülj ki vele..mert ugyis kifogsz.de az a pasi amelyik leköp..vagy még megis ver..az a legalja..én a helyedbe ki se békülnék vele.egy darabig legyél egyedül.nem kell mindig pasitól függni.aztán szerintem szép lassan ujra ismerjétek meg egymást az elsővel.ha tényleg akkora hatással volt rád..akkor ne szalaszd el.mert egy örök életre bánnád.
2013. szept. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az elsővel újra megismerni egymást? a másodikra akartad írni nem?:) és igazábol annyira zavar,hogy ő még azt hiszi h engem érdekel az exem kapcsolat téren.2 évig voltunk haverok az exemmel,utánna pedig 3 évig voltunk együtt,és mindig számíthatam rá,és facebookon rénézegettem h mivan vele,ugy 1honapban 3szor,vagy többször,és ő erre azt reagálta,hogy ez vmi érzelmi dolog még,hát nyílván haveri szintű érzés...de semmi több.
2013. szept. 3. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!