Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy ilyen kommentet kap az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ilyen kommentet kap az ember az egyik képére, azt hogy kell értelmezni?

Figyelt kérdés

Igen..igen,tortenetesen a facebook oldalrol van szo,azon belul egy keprol. Nem,nem a facebookon elem az eletem,meg mielott felreertes esne. Annyi tortent,hogy felraktam magamrol egy kepet,ritkan szoktam,de gondoltam ujitok. Nem vagyok az a nagy kozossegi ember,hogy agyon- likeolgassanak,de nem is tulajdonitok nagy jelentoseget neki,ill..ezzel kapcsolatban is vannak 'ketelyeim' kerdeseim,de ez mar egy masik tema,egy masik kerdes lenne akkor.

Tehat ez erkezett a kepem ala : ' ezt nem hiszem el '. Egy ismerosom irta ,azonos nemu,es regen lattuk egymast. Itt most melyik a legvaloszinubb,hogy regen lattuk egymast,es csodalkozott,vagy pedig hogy ezt o mar pedig nem hiszi el,mert biztos nem en vagyok. Szoval nem tudom,h ez most negativ,v vhol pozitiv....

Egyebkent nincs vmi nagy onbizalmam,mondhatni idoszakaim vannak,es akkor talan jelen van. Ebbol kifolyolag ill .ez is kozrejatszhat ,hogy nincs baratom..... Ismeroseim azzal szoktak jonni,hogy azert nincs ,mert nekem senki nem felel meg,tul valogatos vagyok..pedig ez nem igy van,eleve nem is kozelednek felem..ha igen,akkor inkabb neten ,de eloben nem igazan..

A,irtam mindenrol ,remelem azert ertheto a kerdesem.


17 lany.


2013. okt. 26. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen az a kép. Ha csücsörítős, pózolós, akkor nyilván negatív értelemben írta, hogy te is egy ribivé váltál. Ha normálisan vagy lefényképezve, akkor valószínűleg sokat változtál külsőleg. Ennyi a tippem.
2013. okt. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
megmutatod privibe azt a képet?
2013. okt. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Szergej55 ***** válasza:
A faszbúk szótól nem vagyok hajlandó tovább olvasni, sajnálom.
2013. okt. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jogos..

Talan most az egyszer kuldok kepet,de elotte irjatok meg,hovavalosiak vagytok.

2013. okt. 26. 23:02
 5/8 A kérdező kommentje:

23:02

Kar,mert egy sorral lejjebb epp arrol irok,hogy nem eletem resze.

2013. okt. 26. 23:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Így nem tudom, ha privátban elküldöd akkor talán tudok segíteni. Győri vagyok.
2013. okt. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hm erdekes szerintem is keteset lehet pozitiv vagy negativ azert a kepet latva tobbet tudok mondani bar szerintem csak tulgondolkodod nincs nagy baj ;)

Am Nagyvatmradi vagyok kuldhetsz kepet! :)

2013. okt. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha kedvelitek egymást azzal az ismerősöddel, akkor biztos arra célzott, hogy mennyit változtál, ha közepesen akkor lehet, hogy viccből írta, és ha nem szeretitek egymást, akkor valami negatív. De azzal sokat segítenél, ha küldenél magadról egy képet.
2013. nov. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!