Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem nála?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam(lány) aki nagyon bejön és nagyon jó barátok vagyunk. Egyszer tök véletlen utaltam hogy lehetne ebből több is de ekkor azt mondta hogy házinyúlra nem lövünk. Na mármost szerintem ez egy idiótaság bár kitudja...vagy ez csak egy kedves visszautasítás akart lenni? Ezt azért kérdezem mert mindenki azt mondja hogy nagyon összeillenénk és olyan jóban vagyunk mintha járnánk, és én is sokat gondolkoztam ezen...Na de a fő kérdés:Lehet-e nála esélyem? Miért ne járhatnánk ha osztálytársak vagyunk? (lehet hogy érthetetlen voltam bocsi...) 15/f

2013. okt. 26. 23:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Szakítás után is minden nap találkozni fogtok. Egyikőtöknek sem lesz jó, de az egész osztályra kihathat. Persze vannak kivételek.
2013. okt. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom de nem egy nagy szakítós legutóbbi pasijával elmondása szerint 1-2 évig voltak együtt bár a vége komoly vita lett. Ja és amúgy a lányt annyira nem ismertem mertmost mentünk mindketten 9.-be(eddig nem ismertük egymást)
2013. okt. 26. 23:55
 3/9 anonim ***** válasza:

az h mások mit mondanak nem igazán számít...


esély mindenre van csak kérdés h mekkora esély.

2013. okt. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
csak azért gondolkoztam ezen mert elég sok olyan ember van akik így jöttek össze és oszt. társak voltak
2013. okt. 27. 00:06
 5/9 anonim ***** válasza:
hát ezt így add neki elő és lásd meg mi lesz
2013. okt. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi köze van ennek Britney Spearshez?
2013. okt. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mit keres a kulcsszavaknál Rihanna?
2013. okt. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Te milyen kulcsszavakat adtál már meg? -.-" Istenem....:"""DDDDDDDDDD
2013. okt. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Te ismered a csajt, mi nem udhatjuk de hogy jön rhhrz Rihanna?
2013. nov. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!