Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki mással kezdett el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki mással kezdett el járni, lehet még esélyem nála?

Figyelt kérdés
Pár hónappal ezelőtt megismerkedtem egy pasival és beleszerettem. Járni szeretett volna velem, de különböző hülye dolgok miatt (nagyrészt az én hibámból) ez nem jött össze. Most összejött valakivel, de tartjuk a kapcsolatot, beszélünk, néha találkozunk is- olyan barát-féleségek vagyunk.... Én többet szeretnék, lehet erre esély? Én 32/N, Ő 39/F
2013. szept. 22. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:

nemlesz fair dolog, ha szét akarod turni a jelenlegi kapcsolatát. gondolom okkal lett vége. akkor ennyi.

de sírd vissza.

fürtökben lógnak a 40 es pasik azon a bizonyos szingli kerítésen!

2013. szept. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mint vaknak az autópályán...
2013. szept. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem akarom "széttúrni" a kapcsolatát, de reménykedem benne, hogy ad egy második esélyt nekem... Tudom, hogy szeret, de hülye voltam. :(
2013. szept. 22. 22:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem jött össze nagyrészt miattad, ezt gondolom úgy értelmezte, hogy nem akarsz vele lenni. Ráadásul ez hónapokkal ezelőtt volt. Ha már van neki valaki más, akkor nyilván túllépett rajta, így nem valószínű, hogy sok esélyed lenne. Gondolom negyvenhez közel már stabil kapcsolatot akar, valószínűleg komoly szándékkal kezdett bele ebbe a kapcsolatba.
2013. szept. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Folyamatosan tartjuk a kapcsolatot mióta először találkoztunk és tudja, hogy szeretem. Csak nem mutattam ki megfelelően.... Pedig Ő az életem.... Ebbe bele fogok pusztulni. :(
2013. szept. 22. 22:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom nem mutattad ki,hogy mit érzel iránta,ő ezt megunta.Előbb kellett volna kimutatni.Ha tényleg érez ő is irántad,akkor össze fogtok még jönni,de így elég csekély az esély rá,hogy már van neki más.
2013. szept. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!