Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, gáznak tartjátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, gáznak tartjátok, ha egy férfinak nőiesen hosszú szempillái vannak?

Figyelt kérdés

A barátomnak már egészen nőiesen hosszúak a szempillái, kb. 1 cm-esek. Természetesen ilyen neki, ám szerintem egy kicsit gáz... Amúgy nagyon sármos fiú, de ez egy kissé zavaró nekem. Nektek mi erről a véleményetek?


18/L



2013. okt. 27. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem több, mint 1 cm.

Sok lány irigykedik rá és szép barna szemem is van. Többek megdicsérték már.


30+F

2013. okt. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Akkor ők átoperált nők valójában.
2013. okt. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szép :)

18l

2013. okt. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
dehogy gáz:D szerintem az szép kiemeli a szép szemeit:)) az én barátomnak is szép hosszú szempillája van és mindig ki akarom neki festeni szempillaspirállal csak sajna nem engedi:D
2013. okt. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik! Sztem egyáltalán nem zavaró, sőt! :-)
2013. okt. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz:)
2013. okt. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A páromnak is hosszú szempillái vannak. Na, és? Hosszabbak, mint az enyémek.

Semmi gáz nincs benne, amúgy tetőtől talpig igazi férfi, minden tekintetben.:)

Gondolkozz egy kicsit érettebben.:)

Gáz lenne az, ha borotválná a lábát kb. De ez nem az. Pláne, hogy nem is tehet róla, hogy ilyen.

2013. okt. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz, nekem is férfi létemre elég hosszúak, én ezt örököltem, igaz néha zavar mert sokszor a szemembe megy meg normálisan a munkavédelmi szemüvegem sem tudom hordani mert zavar ha érinti a szempillámat, és mindig amikor megyek kérni a raktárostól már készít is elő vagy 6 fajtát hogy próbáljam ki melyik az ami jó.

Amióta elkezdtem csajozni, eddig mindegyik lány azt mondta hogy irigylik hogy ilyen szempillám van, és sokaknál ez nagyon bejött, plusz szép kék szemem is van, és nagyon mély de csábító tekintetem van, ezzel mindig sikerült levennem őket a lábukról, pedig nem vagyok egy szép fiú.

A mostani barátnőm akivel már lassan 1 éve együtt vagyok ő kifejezetten azt mondta amikor ismerkedtünk hogy nem jövök be neki külsőre, de a tekintetemmel olyan szinten elvarázsoltam plusz a belső stílusommal is hogy egyszerűen már nem tudott nemet mondani semmire és teljesen belém habarodott, a semmiből olyan szinten jött nála rá a szerelem hogy azóta is lassan 1 év után is amikor találkozunk előtte 1 órával már annyira izgul mint egy óvodás gyerek amikor valami ajándékot kap. Szóval ezt nem tartom gáznak, és senki sem mondta hogy az, egyszerűen engem így szeretnek és elfogadtak. Pedig ismerkedtem már olyan csajokkal is akik amolyan divat őrültek nekik csak egy izompacsirta menőcsávó jön be ők a volt barátnőim barátnői voltak meg a mostani barátnőm barátnői is mind mondják akik ilyen lenézőek hogy bennem egy nagyszerű pasi van el rejtve és volt már egy olyan lány is akinek csak izmos magas pasijai voltak igaz ő sem volt alacsony de egyszer olyan szinten bejöttem neki hogy majdnem megcsókolt ami miatt más pasik akiknek csorgott utánuk a nyála csak úgy néztek rám nagy szemekkel, de elutasítottam mert a csaj belsőleg nem jött be plusz nekem a barátnőm ott volt akkor is és nem akartam eldobni egy olyan csajért akinek maximum egyszer kellenék az ágyba.

Szóval ez nem ciki szerintem.

2013. okt. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
a barátomnak is ilyen, olyan szép, én csak irigy vagyok rá, de nem tartom gáznak. Olyan szép szeme van.:)
2013. okt. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem most jelenleg egy hosszú szempillájú, kék szemű fiú tetszik. Élek-halok a szemeiért, annyira szépek a szempilláival együtt :)
2013. okt. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!