Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vers komiba? Ahol az van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vers komiba? Ahol az van megfogalmazva hogy mikor hallottam hangjat jol esett, majd teltek az idők és már nem érdekeltem ugy mint az elejen már nemis írt régen viszont ha latta hogy

Figyelt kérdés
2013. okt. 27. 21:43
 1/3 A kérdező kommentje:
viszont ha látta hogy fent vagyok neten egy masodperc kellett és egybol írt es hogy nagyon megkedveltem, megszerettem es vele boldog voltam mostpedig en irok ra es vagy vissza ir vagy nem?.. Idetlen irasokra nem vagyok kivancsi.nagyon koszonom mivel nem tudom hogy adjam ezeket tuttaras igy egy versre gondoltam remelem ez eleg lesz ?
2013. okt. 27. 21:44
 2/3 anonim ***** válasza:
csak úgy szólok: ha nem tudsz verset írni, ne írj (és ne írass) neki verset!!!!
2013. okt. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 megmondo007 ***** válasza:
a szerelmes versek még manapság sem ilyen témaszerkezettel íródnak, de attól még bele lehet faragni rímek közé de az attól még nem vers
2013. okt. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!