Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy építsem le őket? Szóljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy építsem le őket? Szóljak be nekik vagy csak nevessek az egészen?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, hárman vagyunk szobatársak.

A másik két lány korához képest eléggé gyerekesen és bután viselkedik, véleményem szerint ennyi évesen már tudni kellene hogy nem szekáljuk a másikat olyanért, amiről nem tehet.

A helyzet az, hogy rosszindulatú megjegyzéseket tesznek a melleimre. Viccnek szánják, viccesnek tartják magukat, de már nagyon unalmas. Kifiguráznak, hogy kicsi...holott szerintem annyira nem is kicsi, na meg először nézzenek magukra. Az igazság az, hogy nekem elég jó alakom van, ehetek bármennyit, nem hízok, jól érzem magam, ők pedig eléggé ducik, mégsem jutna eszembe soha, hogy erre megjegyzést tegyek. Persze nagymellűek.

De nekem az a véleményem, és az a tapasztalatom, hogy a férfiak többsége nem a mell alapján talál egy csajt vonzónak, hanem az összkép és az arc a lényeg, na meg a személyiség.


Tegnap épp azt kérdezte meg tőlem az egyik nagy kuncogva, mikor vetkőztem zuhanyzás előtt, hogy nem fogom-e majd rosszul érezni magam a mellem miatt, ha le kell vetkőznöm egy pasi előtt. Na akkor elszakadt a cérna. De mosolyogva megmondtam, hogy semmi okom rá, aki szeret, az a melleimet is fogja szeretni.

De ez a hideg reakció sem használ, folyton szekálnak. Nem értem miért. Nem beképzeltségből, de megnéznek a pasik és ismerkedni is szeretnének, most szégyenkezzek mert nincsenek hatalmas dudáim?

Majd valakinek ez fog tetszeni, nem?


Kb ilyenek:

[link]


nem nagyok, de a testalkatomhoz szerintem arányos, feszesek és kerekek.


Kiköltözni nem akarok, nem adom meg nekik azt az örömet.

Tényleg ennyire szégyellni való lenne egy ilyen mell?

Ők biztosan állítják, hogy a pasik fel sem izgulnak egy ilyenre mert nagyon gyerekméret...


Kérlek őszintén írjatok!



2013. okt. 27. 21:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Mondd nekik,hogy a pasik a karcsú nőkre izgulnak nem Miss Röfikre.
2013. okt. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincsen veled! Istenem, emberek mibe vannak...

Szánalmasak ezek a röfögő disznók. Hidd el, hogy csak azért csinálják ezt, mert irigyek a szépségedre, bájodra. Ha ismerkednél írj bátran :)

2013. okt. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Köszi hogy biztatsz.

Megérdemelnék hogy így beszéljek velük, de nem lennék képes az ő stílusukat felvenni, nem süllyedek a szintjükre, na meg én fel tudom fogni velük ellentétben, hogy mindenkinek más tetszik, ők is tetszenek biztos valakinek...feküdtek már le velük, tehát kívánták őket.

2013. okt. 27. 21:58
 4/23 anonim ***** válasza:
Vigyél fel magaddal, garantálom, megeszi majd őket a fene! :D
2013. okt. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
A másik 2 csak blöfföl, ne foglalkozz velük. amit mondanak az kamu, csak magukat verik át
2013. okt. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Én is voltam már hasonló helyzetben, csak fiatalabb koromban. (tizenévesen)

Pontosan engem is az ilyen nyomorékok szekáltak, és nagyon magamra vettem. Az önbizalmam egyenlő volt a nullával. Rájöttem, hogy mind csak irigy volt rám, és féltékeny. Az alakom vékony, formás, nem hízok, sok fiú meg köztük lány is már dicsérte. Ezek meg állandóan tették rám a megjegyzéseket, főleg a melleimre. Ha visszamehetnék az időben, legszívesebben úgy szájbeverném az ilyeneket, hogy taknyon csúsznának ki az ajtón. De az erőszak nem vezet semmire, így ahogy ne folyamodj. Ne foglalkozz velük, felesleges az ilyenek miatt gyötörni magad, nevetséges emberek. Ha mégis beszólogatnak, szólj vissza nekik intelligens ember módjára, találd meg a gyenge pontjukat, ahol elvéreznek. Sok sikert.

2013. okt. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
ennyi erővel te is visszavághatnál a testalkatukra:D
2013. okt. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a 4-eshet, ha a közelben laksz ingyen is megcsinálom, csak a poén kedvéért:)
2013. okt. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

4. megnevettettél, köszönöm! :D

De nem szoktam felhozni pasikat a szobába :D

A többieknek köszönöm!


6.! Sajnálom, hogy neked is át kellett ezt élni, remélem nem hagyott nyomot benned és túltetted magad rajta. Biztosan igazad lehet. Én is tudom hogy nem szabadna ezzel foglalkoznom, és hogy értelmes emberek így nem viselkednek mint ők, de mégis, olyan rossz hallani. De bízom benne hogy lesz egy normális pasi aki nem fog ezen problémázni.

2013. okt. 27. 22:05
 10/23 anonim ***** válasza:
Miért nem szólsz vissza nekik ugyan így? Semmi bajod nem lenne abból. Amelyik csaj meg azt mondja, hogy őt kívánta pasi, és lefeküdt vele, az 99%ban kamuzik. Gondolj bele, ha piszkál, miért mondaná azt, hogy még szűz? Az akkor neki lenne 'ciki'. Légy büszke az alakodra, és a melleidre, viseld őket büszkén. Járj az orruk előtt csinos ruhákba, ismerkedj fiúkkal, hogy lássák. Egye meg őket az irigység, és ne frusztráljon a hülyeségük.
2013. okt. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!