Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kivel történt olyan egészen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel történt olyan egészen filmbe illő dolog? Ismerkedés, randi vagy akármi. Leírnátok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 23:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az előző kapcsolatom végig olyan filmbe illő volt, de vége is lett, mint egy filmnek.
2013. febr. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Szemeztem egy sráccal...elindult felém...majd lesmárolta a mellettem álló csajt.
2013. febr. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

egy rendezvényen, megjelentem, egy sráccal egymásra néztünk és első látásra szerelem volt..messziről odahivott beszélgetni, de nem mentem(én hülye) így a nevét se tudtam, aztán kiderítettem ki ő!

randiztunk, ez tényleg szerelem volt!


de már vége....

2013. febr. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Velem olyanok történtek, hogy például tévedésből jegy nélkül mentem el egy színházi előadásra. Ott volt egy társaság, akik közül valaki nem jött el, ezért volt egy fölös jegyük, és mivel pont mögöttem álltak és hallották, hogy jegyre van szükségem, odaadták. Aztán az egyik srác előadás után randira hívott.


Vagy volt olyan, hogy tetszettem egy srácnak az egyetemen, de én őt nem is ismertem, konkrétan a létezéséről se tudtam. Később megkeresett a neten, sokat beszélgettünk, megtudta, ki a legjobb barátnőm, és őt kikérdezte, milyen számomra az ideális randi. És azt szervezte meg nekem, komolyan csak a tüzijáték hiányzott a budai vár fölött. Elvitt abba az étterembe, ahova mindig is vágytam, csak nem telt rá, aztán a kedvenc teázómba, sétáltunk azokon a helyeken, amiket a legjobban szeretek, aztán a kedvenc hidamra néző hotelben lévő szobában aludtunk... alig hittem el, hogy mindent így kitalált nekem.


Lehet, hogy az élet tényleg jobb, mint a filmek? :)

2013. febr. 24. 23:19
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Én már csak a stáblistára emlékszem.
2013. febr. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
7.-ben Brüsszel/London/Amszterdam osztálykiránduláson voltam...ha én az mind leírnám repülne a tiltás :)
2013. febr. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jobb! Az életből merítenek a filmesek.
2013. febr. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 _.-Akv-._ ***** válasza:
65%
foley: Amszterdamban vicces az élet :DD
2013. febr. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8 Szent igaz!!! :D
2013. febr. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csak vicces nyalókát vettünk,de én nem éltem vele.
2013. febr. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!