Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még szeretem az exem. De nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglaltminden kérdése:

Még szeretem az exem. De nem tudom, hogy ő mit érez. Egyszer szeret egyszer nem. Senki sem tud kiigazodni rajta. Már négyszer jártunk de én elszeretném érni hogy újra kelljek neki?

Figyelt kérdés
A legjobb haverjának mindig azt mondja hogy szeret még mindig , de másoknak azt hogy már nem szeret. De sokan mondták már hogy aki 3-nál többet voltak együtt azok együtt is maradnak mert az összes ismerőseiknél igy van?:O
2013. okt. 28. 12:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Nem értem miért kell általánosítani. Az, hogy nekik összejött, még nem készpénz.

Te meg ne legyél papucs. Ha már egyszer szakítottatok, minek összejönni újra? Meg újra, meg újra... Ennek semmi értelme, és ezt ti is látjátok. El kell fogadni, hogy nem működik a dolog köztetek.

2013. okt. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Oka volt, hogy összejöttetek. Oka volt, hogy szétmentetek. A krumplistészta sem jó melegítve. De negyedszer melegítve ehetetlen...
2013. okt. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen szeret-nem szeret dolog nem igazi szeretet, csak azt hiányolja, amit már megszokott. Aztán ha viszakapja, megint rájön, hogy miért is nem volt úgy jó, megint szakít, és megint hiányolni kezdi. Ennek nem sok értelme van. Aki tényleg szeret, az tudja, hogy szeret, nem összevissza érez mindenfélét.
2013. okt. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én valahogy a kérdésre szerettem volna válasz kapni , nem a gondolatotokat. Én szimplán annyit akarok egy valakitől megtudni hogy hogy érhetném el hogy újra megint akarjon....
2013. okt. 28. 15:45
 5/11 anonim ***** válasza:
A hozzászólásokból leszűrhetted volna a választ is: sehogy.
2013. okt. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Oké , értelek. De gondolom ti nem tudjátok milyen manapság egy tini kapcsolata:) és aki ért a nyelvemen az meg is értené hogy valójában mit is akarok. De már kaptam választ fbon ami remélem segiteni fog. szóval köszönöm
2013. okt. 28. 18:54
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon is tudom, ugyanis 19 éves vagyok. :) Nap mint nap találkozom hasonló esetekkel...
2013. okt. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor üzenem neked , hogy köszönöm. Tegnap találkoztunk és összejöttünk.SziaPuszi
2013. okt. 30. 09:42
 9/11 anonim ***** válasza:
Én meg üzenem neked, hogy ezredjére is sok boldogságot. :) De most már próbáld megtartani, ha nem akarsz megint pofára esni. Szia (puszi nélkül)
2013. okt. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
NEM ERDEKEL A VELEMENYED! EN JELENLEG BOLDOG VAGYOK , ES EGY IDEGEN EZT NEM FOGJA MEGGATOLNI! NEM TETSZIK HOGY OSSZEJOTTEM VELE OTSZOR? NEM KELL HALLGATNI A MESEMET , TUDOD LEHET CSAK LAPOZNI , NEM MUSZALY OLVASNI! EN ELVAGYOK A SAJAT KIS ELETEMMEL , TE IS LEGYEL EL! ES HA EN AKAROK VALAMIT AZ ELETBEN AZT MEG IS KAPOM , MERT ELEREM A CELJAIMAT , MOST IS ELERTEM ES EL IS FOGOM ES HA EN OTODJERE IS POFARA FOGOK ESNI AZ LEGYEN MAR AZ BAJOM!
2013. okt. 30. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!