Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti együtt lennétek 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti együtt lennétek 5 évet egy ilyen pasival, csak mert a környezetetekben a többi csajnak is ilyen pasija van?

Figyelt kérdés
Barátnőiteknek is izomagyú, nagyképű, beképzelt, leszarós, megcsalós pasi. És ha igen, miért?
2013. okt. 28. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
bolondok az ilyenek, komolyan!
2013. okt. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Leszarom kinek milyen pasija van. Nekem normális alkatú, nem kigyúrt és nem is vékony barátom lesz. Aki intelligens és normális mentalitású, lelkivilágú.

22N

2013. okt. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem...
2013. okt. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Nem érdekel a környezetemben kinek milyen ízlése van, nekem megvan a sajátom és nagyon nem az ilyen férfiak az eseteim.
2013. okt. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. okt. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
NEM!
2013. okt. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olyan pasit válassz, akivel hosszútávon együtt SZERETNÉL lenni és tegyél a barátnőid pasijaira! Komolyan mondom, ez a te életed! Ha rossz szemmel néznek rád, akkor pedig keress másik társaságot, mert senki sem akar felszínes embere között élni. Én elcsesztem 5 évet egy lúzer pasi mellett, mert féltem, hogy kiközösítenek, ha szakítok vele. Megtettem és életem egyik legjobb döntése volt!
2013. nov. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!