Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek?! Ha egy családos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek?! Ha egy családos pasi, különböző ürügyekkel maga mellett akar tartani, azt mondja barátok vagyunk és nem akar tőlem a semmit de a jelzései, gesztusai, sms-ei mást mondanak, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy családos pasi az életemben, és nem igazán értem a jelzéseit, illetve,hogy mit akar, akar e valamit egyáltalán, segítsetek megérteni, nem ítéleteket, rágalmazást, okoskodást várok hanem segítséget, tanácsot!

Felhív hogy kér egy puszit szaladjak ki, meg hogy legközelebb csókot kér vagy ad de ne vegyem komolyan viccelt, küld olyan sms-t hogy szeret meg szerelmes belém, aztán azt mondja ne vegyem komolyan mert viccelt, a testbeszéde, hangja szavai gesztusai, a napi többszöri telefonhívás, meg sok más dolog viszont nekem azt mondja, hogy akar valamit. Lehet félreértem a jelzéseit? Vagy ő vár tőlem megerősítést, jelzéseket? Van valami ötlet, hogy miért mondja egyszer ezt, máskor meg mást?



2013. okt. 28. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen helyzetben, több mint fél éven át, és nem lett belőle semmi. Mert csak a hiúságát legyezgettette velem...
2013. okt. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

flörtölj vele

és ennyi

nem kell komolyan venni :-)

amúgy meg éld az éltedet ahogy akarod :-)

2013. okt. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ő is ezt mondja,hogy ne vegyem komolyan, de nőböl vagyok, és szerintem ezeket a dolgokat bármelyik nő komolyan venné, félreértené mert én hamar szerelmes tudok lenni. Azt mondja mindenki,hogy férfi és nő közt barátság nem létezik mert az egyik mindig többet akar, nálunk szerintem ő akar többet, de amint lehetőségem lesz rá tisztázom vele a helyzetet.
2013. okt. 28. 20:26
 4/10 A kérdező kommentje:
Volt és van is férfi haverom és egyik sem csinál ilyeneket, nem küld ilyen üzeneteket, még alkoholos állapotban sem ezért furcsa ez nekem.
2013. okt. 28. 20:29
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A "többet akar"-t ebben az esetben úgy kell érteni, hogy szívesen megdugna, de nem mer (fél a lebukástól, a lelkiismeretétől, stb.), de azért szívesen eljátszadozik veled.

Akivel nekem volt hasonló "ügyem", meg is mondta, hogy korábban már megégette magát szeretői kapcsolattal, és nem akar kockáztatni.

2013. okt. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2013. okt. 28. 20:47
 7/10 A kérdező kommentje:
Nemértem mi ez a nem akarok tőled semmit de adj egy csóko, de csak vicceltem téma?
2013. okt. 28. 20:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Tapogatózik, hogy meddig mehet el. Ha csak úgy megkérne, hogy legyél a kapcarongya, akkor kínos lenne a visszautasítás, így viszont nincs visszautasítás, mert hát "csak viccelt". Téged viszont felpiszkál ezzel, addig-addig, míg te magad fogod kiprovokálni, hogy lépjen. Ürítőspajtit keres és úgy tűnik, személyedben ezt megtalálta.
2013. okt. 29. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi, részben igazad van, de próbálom tartani magam,hogy ne menjek bele a játékba.
2013. okt. 29. 19:39
 10/10 egylány31 válasza:
tudod mit ? te is blöffölj ! írd neki sms-ben adjon 10 ezret aztán...... mond ahh csak vicceltél... szóval a lényeg ne hagyd magad, és használd te is a fegyverét. amúgy meg le akar fektetni, csak nem mer..
2013. okt. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!