Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeret, de nem akar kötöttsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret, de nem akar kötöttségeket. Ez a 2 megfér egymás mellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Számomra ez a két dolog összeférhetetlen, és azt jelenti, hogy nem vagyok elég jó a srácnak. Azonban mikor már meggyőzném magam arról, hogy valójában nem is szeret, mindig csinál egy apró dolgot, amitől teljesen összezavarodok. Ha bajban vagyok, akkor segít nekem, és igyekszik felvidítani. Mikor látja, hogy más srácok próbálkoznak nálam, akkor eléggé felhúzza magát, vagy kétségbeesik. Minden nap érdeklődik afelől, hogy hogy vagyok. Milliószor mondja, hogy szeret, nem tudna nélkülem élni, rám gondol, gyönyörűnek talál. Ezek ellenére kikötötte nekem, hogy nem járunk, csak... elvagyunk. Ő szeret velem smárolni, szeret velem lenni, de nem akar kötöttségeket. Mondtam neki, hogy én nem egy lány akarok lenni a sok közül, hanem az egyetlen. Azt mondta az egyetlen vagyok, én meg megmondtam neki, hogy nem tudok benne megbízni. Ezzel a helyzettel mit lehet kezdeni? Én tényleg szeretem őt :(


2013. febr. 7. 14:04
1 2
 1/11 legly ***** válasza:

A srác jól csinálja.. =)

Folytatom privátba


Üdvözlettel

Legly

2013. febr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Desz.r duma...


Csak hülyít, jó vagy neki talonba, de nem vesz komolyan.

2013. febr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nyugodtan találkozgass más fiúkkal.Ez a srác nem szeret téged,csak hülyít.Szerinted mit mond rólad másnak,ha még előtted sem vállalja fel,ami közöttetek van?

Állj a sarkadra,és mutasd meg neki,hogy nem egy buta liba vagy,akit oda tesz,ahová akar!

Egyáltalán minek smárolsz vele,ha ilyen sz@r dumával hülyít?

2013. febr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Valahogy mindig elhiteti velem, és csak később jövök rá, mekkora egy hülye voltam :(
2013. febr. 7. 14:14
 5/11 A kérdező kommentje:
Ráadásul tulajdonképpen járunk... Mármint találkozunk, beszélgetünk, mindig keres... csak éppen nincs kimondva, és ettől szörnyen érzem magam :(
2013. febr. 7. 14:22
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudjátok mit kell komolyan venni? A csekkeket és a rákot. Ezt a kettőt :\ Lányokat SOHA!
2013. febr. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: És engem miért nem lehet komolyan venni?
2013. febr. 7. 14:28
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyértelmű,hogy azért nem vállal fel Téged a barátnőjeként,mert nem szeret.Maximum tetszel Neki,de csak hülyít.Jó Veled találkozgatni,szórakozni,de ennél komolyabbat nem akar.Amikor éppen kedve támad,akkor szédít egy kicsit,hogy beadd a derekad,aztán meg már nem vagy olyan fontos.Az ilyeneket el kell kerülni.
2013. febr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nem kell neki más, minek neki a szabadság?
2013. febr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én nem vagyok az a megcsalós típus, de valahogyan a nők, akikkel együtt voltam eddig életemben (úgy értem párkapcsolat szinten) azok folyton tapadtak, mindig hívogattak, hol vagyok, gondolok-e rájuk, miért, hogyan, mikor? Engem ez elkezdett lefárasztani, pl van melóm, arra is figyelni kell, van régi családom, rájuk is, vannak barátaim rájuk is, sportolok, a testemre is kell időt szakítani. Nekem ezekhez, kell szabadság, és megcsalásról itt szó nincs. Ha olyan lány vagy, aki elkezd sopánkodni, ha egy este véletlen kimarad, a telefonálás, vagy mert éppen nincs kontakt, jobb, ha hozzászoksz, hogy van még egy két hapsi, akinek ez nem fog tetszeni. Az érzelmi zsarolás hatékony dolog, ha egy palota pincsit akarsz nevelni.


27/f

2013. febr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!