Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nem lehet egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem lehet egyedül kigyógyulni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, lehet-e depressziónak hívni, mindegy is, de már nagyon régóta borzalmas állapotban vagyok lelkileg. Kb. 5-6 éve kezdődött, a gyerekkorom nem volt túl fényes, igazából ennek tulajdonítom a gyengeségemet. Évek óta a mélyponton vagyok, mostanában, 1 éve próbáltam változtatni, és azt hittem, sikerült is, barátokat szereztem, elértem kisebb-nagyobb sikereket, de most ismét mélyponton vagyok, sírok állandóan, pedig nem változott semmi különösebb, de úgy érzem, még mélyebben vagyok, mint régen. Úgy érzem, képtelen leszek kimászni, de nem hiszem, hogy pszichológus tudna segíteni, nem hiszem, hogy bárki is olyan jól megértené a problémám, mint jómagam.
2013. okt. 28. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Spartaaaaa!!!!
2013. okt. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De miért vagy mélyponton? Mi az, amivel elégedetlen vagy, amitől félsz?
2013. okt. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem félek semmitől. Egyszerűen csak meguntam az életemet, úgy érzem, hiába élek.
2013. okt. 28. 23:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek, én is eljutottam 1 bizonyos pontra. Nem félek már senkitől és semmitől, megszűnt a félelmem, bármelyik perben alávetném magam vonat alá....tehát igen labilis állapotban vagyok.

Beláttam, bevallottam magamnak azt, hogy ez a kór, ez az állapot, túl tett rajtam, igen, bevallom, erősebb, legyőzött, dominánsabb és uralkodik rajtam, bevallom, gyenge vagyok...ez van.


Ezért megyek most pszichiáterhez, szerintem te is kövesd az én példámat, mert ne adja az ég...még a végén kinyírjuk magunkat....az meg nem jó...nagyon nem jó!

2013. okt. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*percben
2013. okt. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. Orvos segít, jó pénzért.
2013. okt. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 könny17 ***** válasza:
Le tudnád írni az okot? És a korod, nemedet? Am én is így vok, hogy öngyilkosság, de nem jó ötlet tudom csak néha az ember nem látja a legcélszerűbb megoldásokat.
2013. okt. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!