Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leginkább milyen emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leginkább milyen emberek maradnak egyedül életük végéig párkapcsolat terén?

Figyelt kérdés

Persze nem az apácákra, papokra gondolok, meg azokra,akik idő előtt meghaltak.

És aki írná,hogy valószínűleg a testi fogyatékosoknak is kevés esélye van, bocs, de tudok erről.


2013. okt. 21. 19:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%
Az éjjel nappal GYK zók 95 százaléka
2013. okt. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Akiknek vannak minimális igényei a szerelem terén. Nem jönnek össze csak azért valakivel, hogy ne legyenek egyedül, csak akkor ha mindkét fél szerelmes, kielégítik egymást testileg, mentálisan és érzelmileg is.

22N

2013. okt. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
En 26/f :(
2013. okt. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
2-es véleményét osztom teljes mértékben. :)
2013. okt. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
az ilyenek mint én. félek az elvárásoktól, a teljesítési kényszertől. az anyagi stabilitást elengedhetetlennek tartom egy komoly kapcsolathoz. eddig minden lányt visszautasítottam. azokat is akik nagyon tetszettek :(
2013. okt. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Aki teljes mértékben képtelen alkalmazkodni és még követelőző is. Van egy ilyen ismerősöm és állandóan rí hogy elhagyták megint, aztán mondja miket művelt és meg van győződve arról hogy igaza volt mindenben.
2013. okt. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

És az olyan, aki:

- különc

- nem modellalkat, nem sovány

?

2013. okt. 21. 19:22
 8/17 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy én azért nem maradok egyedül életem végéig, bár a jelenlegi pályám egyenesen arra tart. Eddig minden lánytól kosarat kaptam, így meg egyre nehezebb azt hinni, hogy majd lesz egy olyan lány, aki végre összejönne velem. Egyre kevésbé érzem azt, hogy lenne bennem olyan tulajdonság, ami alapján legalább egy kicsit szerethető lennék.
2013. okt. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

ma 19:16

mi ez az elvárás, megfelelési mánia?

nem rég dobtam valakit, mert így áll a dolgokhoz...

ezzel egyszerűen nem lehet mit kezdeni,pedig szerettem.

és igen, ha így marad gondolkodásod,egyedül maradsz.

2013. okt. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Miért kérdező, te testi fogyatékos vagy?

Amúgy ezzel azért nem értek egyet, mert 2 testi fogyatékos miért is ne találhatna egymásra...ők nyilván sokkal elfogadóbbak is egymással, mint ha egy egészségessel lenne együtt..szóval ha beérik egymással, sőt tetszenek is egymásnak sztem simán lehet párkapcsolatuk :))

2013. okt. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!