Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány eljön velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány eljön velem strandra, meg pizzázni, meg ilyenek, akkor van esélyem nála?

Figyelt kérdés

Az a baj nem vagyok biztos a dolgomban, mert még nem udvaroltam senkinek. Most csak úgy mint egy barát úgy hívom el erre-arra.

Amikor arra terelem a szót, ő mindig eltereli, és akkor már inkább hagyom nehogy megharagudjon. Szóval mindketten juhászok vagyunk.



2013. okt. 28. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Ja, látja ezt a srácot le lehet húzni , akkor miért ne csináljam.
2013. okt. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem juhaszok vagytok, hanem birkak :)
2013. okt. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
magának fizeti a legtöbb dolgot, néha persze veszek neki valamit.
2013. okt. 28. 23:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Esély mindig van, főleg egy megfázás ra. Hol élsz te, hogy strandra jársz ilyenkor?
2013. okt. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha barátként hívod el akkor ne vegyed készpénznek hogy rá van izgulva a testedre és azért tart veled.


én is hallottam olyat hogy "nem ismerek senkit a városban rajtad kívül, meg vannak kuponjaim amit be lehetni itt ott váltani szal velem jössz" a csaj megígérte hogy megy végülis miért ne....aztán a srác virággal érkezett a megbeszélt helyre. a lány nézett hogy "útba ejtjük a temetőt is vagy minek ez a csokor???"

2013. okt. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is elmegyek barátként fiúkkal ide-oda, mégsem akarok tőlük többet barátságnál. A legjobb megoldás szerintem, ha megbeszéltek egy találkát, például megbeszélitek, hogy fociztok egyet, és
2013. okt. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is elmegyek barátként fiúkkal ide-oda, mégsem akarok tőlük többet barátságnál. A legjobb megoldás szerintem, ha megbeszéltek egy találkát, például megbeszélitek, hogy fociztok egyet, és kicsit később megkérdezed, hogy "lehet egy komoly kérdésem? a szombati focizás után esetleg eljönnél velem egy randira is? mondhatsz nemet, nem lesz semmi, de örülnék az igennek" vagy valami hasonlót. Nálam ezt bejátszotta múltkor egy srác, és nagyon jól esett, mert már ritka az olyan fiú, aki randira hív egy lányt...

Ha nemet mond, akkor eldöntheted, hogy elmész-e vele focizni ettől még. :) A focizást cseréld kedved szerint.

2013. okt. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is rengeteg fiú barátommal járok el kajálni, bulizni, akár kettesben is, még sincs semmi, szóval ez nem garancia.
2013. okt. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!