Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek visszataszító ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek visszataszító ha egy lány kartézik, judozik, vagy valami küzdősportra jár?

Figyelt kérdés
2013. okt. 29. 09:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%

nem. Én judozok (régebben taekwon-do-ztam és boxoltam), de soha nem okozott gondot az ismerkedésben.


Egyedül akkor furi az egész, ha interneten kerül szóba, mert hajlamosak arra asszociálni, hogy én valami kigyúrt nő lehetek.


De egyéb esetekben ez inkább pozitív mint negatív.

2013. okt. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem visszataszító, sőt. Engem csak az olyan sportoló nők zavarnak, akiknek olyanok a vállai, mintha valami amerikai focista ruha lenne rajta.
2013. okt. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Maga a sportolás ténye inkább előny.
2013. okt. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem visszataszító, én is jártam és volt begy csomó csinos lány (más egyesületeknél is, versenyeken pl.).
2013. okt. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Aha.

Menstuációkor rájön az idegbetegség, és egy rosszul fogalmazott mondatér képes szét verni a barátját, a veszekedésekről meg nem is beszélve..

Én inkább kihagynék egy ilyen nőt.

2013. okt. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Aki rendszeresen jár küzdősportra, azt megtanítják rá, hogy az erejével ne éljen vissza. És aki versenyszinten űzi, az meg nem kockáztatja meg, hogy kizárják a versenyekről egy balhé miatt.


Önfegyelmet is tanulunk, nemcsak verekedést.

2013. okt. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem szimpatikus lenne. Én is szeretnék eljárni valamire, mert régen Karatéztam, úgyhogy mehetnénk együtt is. :)
2013. okt. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne az? Én rendvédelmis voltam, volt egy rakat csaj osztálytársam, de valahogy mindegyik talált pasit mindig. :D Pedig egy fegyveres nő ijesztőbb, mintha csak egy küzdősportról lenne szó... :D
2013. okt. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Menstuációkor rájön az idegbetegség, és egy rosszul fogalmazott mondatér képes szét verni a barátját, a veszekedésekről meg nem is beszélve.. "


A küzdősportot végzők és harcművészek (mindegy, hogy fiú vagy lány )fegyelmezettek és van alapvető tartásuk. Mert ezt tanulják meg először.

2013. okt. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

5ös vagyok, páran írtátok hogy önfegyelmet és tartást is megtanítanak veletek egy ilyen küzdősporton. El is hiszem mert nálunk is annó a suliba jártak küzdősportos srácok, és nem volt velük semmi gond, nemmpiszkáltak senkit, nem balhéztak. Sőt vol pár nyüzget kis kötsög, aki kötekedet volna velük, azokkal sem foglalkoztak, nem hádzsimézték le, csak szánalommal néztek arra.

De ezektől függetlenül nekem nem kéne harcias csajszi. Meghagyom nektek, csórón fizetne ugyis az életbiztosítóm.

Üdv, jóéjt;)

2013. okt. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!