Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a lányom még szűz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a lányom még szűz?

Figyelt kérdés

Jó tanuló, bejár suliba, gimnazista, ezzel nincsen gond.

Viszont mostanság egyre többször nem alszik itthon, házibulikba jár, vagy csak simán ott alszik valami Zsófinál. Tavaly is eljárt, de kevesebbet, mint most. Amikor bemegyek a szobájába, és Facebookozik, bezárja a beszélgetéseit. Sokat nyomja a telefonját. Egyszer voltunk egy fehérnemű boltban, ahol mutatott egy ilyen combfix szerűséget, hogy az jó állna neki, erre én mondtam neki, hogy egy 17 éves szűz lánynak nem kell ilyen. Erre csak lefelé nézett, és ment tovább.

Az a gyanúm, hogy talán már szexel. Ti mit gondolnátok? Szerintetek szexel?

17 éves. Okos lány és szép is.


2013. okt. 29. 14:33
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. okt. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Elképzelhető.
2013. okt. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet.
2013. okt. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Nem szűz már és valami negatív is történhetett vele, amit rejt.
2013. okt. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Valószinűleg szexel.

De Őt kellene inkább megkérdezned.

2013. okt. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan ez a legnagyobb aggodalmad? Én a helyedben inkább azon gondolkoznék, mit rontottam el, hogy a lányom nem bízik bennem - és én sem benne (hiszen szerinted eltitkol egy ilyen hatalmas dolgot)... Én anno elmondtam ezt a szüleimnek, ismerték a barátomat, akivel történt, soha semmi ilyesmit nem titkolnék el előlük, mivel megbízom bennük, és ha valami probléma van, azért jó, ha az ember tud kihez fordulni, akiben tényleg bízik...
2013. okt. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan szexelt már, de ha nincs barátja akkor valószínűleg nem rendszeresen. Baromi zavaró lehet neki, hogy az anyja még mindig így áll a dolgokhoz. Ha 18 lesz akkor mit teszel? Megmondod neki, hogy na kislányom most már szexelhetsz! Nem tartom jó dolognak ha túl hamar kezd egy lány szexuális életet élni, de ha meg megtörtént akkor nem az a módszer, hogy így áll hozzá az anyja. Meg kellene nyugodtan, higgadtan beszélni vele a dolgot és számítani esetleg arra is, hogy lehet valami nem jó dolog történt vele.
2013. okt. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, második nekifutásra máshogy értelmeztem a kérdést.

Akár még lehet is szűz, de már nem akar az lenni. Ismétlem erre az a megoldás, hogy higgadtan, nyugodtan, támogatóan meg kell beszélni a dolgokat.

2013. okt. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal nagyobb kockázat az ha ennyi idős lánynak nincs állandó barátja, bulizni jár az éjszakába, mint ha van egy megbízható barátja, akivel teljes a kapcsolatuk.
2013. okt. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Lehet de ha biztosra akaraz menni akkor megkérdezed tőle bár elég kínos lenne

Am már 13-14 évesek is olyan kérdéseket írnak ki hogy lehetek-e terhes ha ezekből indulnék ki akkor egyértelmű lenne a válasz

2013. okt. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!