Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti hogy bírjátok ki azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogy bírjátok ki azt a nyomást, elvárást, hogy mindig, mindenhol, bármilyen helyzetbe alfahímként tudjatok viselkedni?

Figyelt kérdés
Én folyton parázok, hogy lebukok és kiderül, hogy valójában egy félénk, gátlásos, folyton agyalós nyomi srác vagoyk, nem pedig egy igazi férfi állat. Próbálom férfias, határozott hangommal kompenzálni gyengeségeimet meg egyfajta pókerarcot vágni az élethez, de sokszor nehéz, van, hogy félek, van, hogy parázok, izgulok, van, hogy elgondolkozom, elérzékenyülök, de muszáj mindnig stabil férfi állatnak mutatni magam, különben a nlányok, nők vonzalma csökken az irányomba. Sajnos szerintem már nem tudom sokáig ezt tartani a sulimban, lassan rá fognak jönni, attól félek, hogy valójában csak egy félénk kisfiú vagyok én, nem egy férfi állat. Pedig olyan jól indítottam, láttam, hogy vonzódnak hozzám, de már kezdem látni, hogy nem érdeklem úgy őket, mert parázom és csendes vagyok időnként. Nem vagyok társasági arc, talán ez a főprobléma, de még eleinte ezt is eljátszottam, pofáztam mindenfelé idegennel a suliban (új társaság, lényegében senki sem ismer senkit ezelőttről). Eleinte úgy éreztem, hgoy egy lány is felfigyelt rám, mert szemezett is velem, meg egyszer rám mosolygott, de kiderült van pasija, szóval tuti félreértettem a jeleit, bizonyára csak barátkozni akart velem.
2013. okt. 29. 20:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem viselkedni kell alfahimkent, hanem valojaban megelni azt. Az alfahimseget nem lehet megjatszani!
2013. okt. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
aki nem hajlik,megtörik.
2013. okt. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Pain for Pleasure ***** válasza:
Add önmagad és az álarc hordására fordított energiádat használd másra!
2013. okt. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
1-es, rájöttem, hogy másképp nem lesz sosem barátnőm, hidd el, muszáj legalább eljátszani az alfahímséget, nekem is csak így jött össze a csók, petting, amúgy egy lánynak se kellettem, igazi jó fiúként.
2013. okt. 29. 20:11
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát még szerencse, hogy nem szoktam magam megjátszani... Undorító egy dolog ez és akkor emiatt parázol? Nagyon szánalmas... Szerintem nem véletlenül mondják sokan, hogy légy önmagad kétlem, hogy csak üres pofázás lenne...
2013. okt. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Először is változz meg, légy igazi férfi (nem feltétlenül alfahím). Másodszor ne olyan lányokat keress, akik ilyen pasikra buknak. Harmadszor meg az őszinteség sokkal jobb, és szerintem többre jutsz, ha azt mondod, hogy "bocs, gyenge és gátlásos vagyok, de szeretnék megváltozni, szeretnék tenni magamért valamit, segítesz ebben?". Az egy dolog, hogy átmenetileg érdeklődnek irántad, de a lényeg nem ez lenne, hanem az, hogy az érdeklődésük folyamatos legyen. Akik az alfahímekre buknak, azok nem hozzád valók. És különben is: te mit éreznél, ha mondjuk belezúgnál valakibe, és kiderülne róla, hogy végig hazudott neked önmagáról? Ha lány lennék, én undorodnék a viselkedésedtől. Nem azért, mert kiderülne, hogy félénk vagy, hanem azért, mert hazudtál nekem. Egyébként meg nem kell a nagydumás macsót játszanod, ha nem vagy az. Szimplán elég, ha kedves vagy (de nem nyálas), van humorod, kicsit flörtölgetsz a lányokkal, vannak önálló gondolataid, véleményed, és ezeknek hangot is adsz, ha ki mersz állni önmagadért, ha vállalod a hibáidat, rossz tulajdonságaidat, és változtatni akarsz azon, amin lehet. Nem kell állatnak lenned, elég, ha egyszerűen "csak" férfiasan határozott vagy, az a normális lányoknak is sokkal jobban imponál. Ne másokra akarj hasonlítani, hanem magadból igyekezz a legjobbat kihozni, és változtasd meg azt, amit magadban "rossznak" gondolsz.
2013. okt. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

legyél önmagad!!!!!


az a legjobb, azzal sosem buksz le!

és nem kell meghazudtolnod magad!

2013. okt. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
6-os, szerinted miért akarok alfahímnek mutatkozni?! Valójába negy félénk, gátlásos nyominger vagyok, mindig csúfoltak a lányok, nem mertem kiállni sem magamért, most sem mernék, de már elég jó el tudom játszani, hogy magabiztos, határzott vagyok és nem fogok megijedni sem, ha rám néz egy lány véletlen. De ez nem én vagoyk, valójában még mindig az a félénk kis srác vagyok belül, ez csak egy színjáték. De tudom, ha magamat adnám nem vonzódna hozzám egy lány sem, ezért kell a színjáték, így meg már tapasztaltam, hogy fura mód a rondaságomat is el tudják nézni bizonyos lányok, nagy ritkán még a szépek is! Szerintem ahhoz képest milyen nyominger voltam, szép eredményeket értem el, alfahímséget eljátszva!
2013. okt. 29. 20:34
 9/14 anonim ***** válasza:
Én csak simán önmagam vagyok, és nem foglalkozok a felszínes emberekkel!
2013. okt. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Oké, de ez sz*rt se ér, ha hosszabb távon képtelen vagy fenntartani, ha a végén már te magad se fogod tudni, hogy ki is vagy valójában, és ha belepusztulsz ebbe az egész színjátékba. Épp ezért mondtam, hogy ha megváltozol egy szimplán határozott sráccá, sokkal jobban fogod érezni is magad, és nem is kell magad megjátszanod. A határozottság persze nem azt jelenti, hogy nem lesznek gyengeségeid, problémáid, hiszen senki sem tökéletes. És neked mi a fontosabb: az, hogy valami felszínes p*csának tessen az, aki állítólag vagy, vagy esetleg az, hogy egy megváltozott "te" jön be a normális lányoknak, akikre hosszabb távon lehet alapozni?
2013. okt. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!