Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A srác megujjazott de én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác megujjazott de én nem csináltam semmit, gáz?

Figyelt kérdés
nálam volt a fiú, smároltunk, közben ő megujjazott, de én nem csináltam semmit, mármint nem fogtam meg a farkát stb. ez probléma? ugye nem? nagyon szeretem őt!
2013. okt. 29. 21:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%
igen, önző dolog.
2013. okt. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Legközelebb figyelj oda, hogy ami neked jól esik, az a partnerednek is jól esik.Sose légy önző.
2013. okt. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
ojaj. segítsetek, mit csináljak ha legközelebb találkozunk ?
2013. okt. 29. 21:06
 4/13 anonim ***** válasza:
Viszonozd a kényeztetést! Ha már ott tartotok, hogy benyúl a bugyidba, nyúlj be te is a nadrágjába!
2013. okt. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
10%
Biztos jólesett volna szegénynek! Ejj mit tettél lyányom. Legközelebb ess neki, kérdés nélkül!
2013. okt. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2013. okt. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
16
2013. okt. 29. 21:13
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy a tejbetök barátod is kinyithatná a száját, hogy jól esne egy kis kényeztetés.


Legközelebb tudod a dolgod!;D

2013. okt. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Ugyan már, ne mondjatok ilyeneket! Szerintem főleg elsőre, egy fiatal lánynál, a srácnak nem azért kell csinálnia ezt a dolgot, hogy megkapja a viszonzást! És igen is ilyen korban még elfogadható, ha a lány nem meri csinálni, nem rögtön áll neki. Biztos nem ő erősködött, hogy márpedig most ujjazzák meg....
2013. okt. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%
Ha elég idős volt ahhoz hogy a lukában matassanak akkor ahhoz is annak kellett volna lennie, hogy tudja, ilyenkor viszonozni szokták.
2013. okt. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!