Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy nálam idősebb srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nálam idősebb srác, egyszer visszautasítottam, azóta nem ír rám. Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval már lassan egy éve ismerem, egyszer megkérdezte hogy nem járnék-e vele, beszélgettünk facebookon, tényleg kedves volt. Miután visszautasítottam még vagy kétszer beszéltünk, utána nem reagált arra amit írtam (többnyire csak köszöntem amikor fent volt). Mennyi az esélye hogy szóba áll még velem, vagy mit tegyek hogy újra beszélhessek vele?
2013. okt. 27. 11:08
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Elküldted, lekopott, keress újat, akit hülyíthetsz.
2013. okt. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

A fiúk NEM akarnak lány barátot,főleg olyat nem akivel többet szeretnének!

Ha nem jön be akkor miért gond hogy nem akar veled beszélni?

2013. okt. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szemét vagy ügye tudod?!

Elküldted,keress mást!

2013. okt. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Nem akartam hülyíteni. Nem fogok "újat" keresni, mert nem tartom magam olyannak, hogy egyfolytában kell hogy legyen fiúm...
2013. okt. 27. 11:12
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ha visszautasítottad, akkor mit akarsz még tőle? Jóbaráti beszélgetések ürügyén kelletni magad, miközben legyezgeti a hiúságodat, hogy ő tulajdonképpen többet akar? Ne nevettess már... hagyd békén.
2013. okt. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Értem. :( De tényleg nem akartam köcsög lenni vele. :(
2013. okt. 27. 11:14
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
hála a jó istennek h nem keres többet..... és ne is akard kínozni szegényt azt javaslom, felajánlotta alehetőséget nem éltél vele visszautasítottad mit vársz majd pitizik utána is ? ugyan már kislány ébredj fel lekoptattad keres olyat aki majd nem fogja ez ilyen egyszerű mit vársz? szegény srác többet érez irántad szerinted de te ezek szerint nem így nagy valószínűséggel csak kínoznád minden egyes beszélgetéssel.... hagyd békén szegényt had legyen boldog ne legyél ennyire önző
2013. okt. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
85%

"De tényleg nem akartam köcsög lenni vele. :("

Pedig az voltál és most is az vagy.Nem is kicsit!

2013. okt. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
69%
nem voltál vele köcsög,megmondtad neki,hogy mi van,de most hogy még beszélgetnél vele,így máz az lennél,szóval inkább hagyd.
2013. okt. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez nem így működik hogy egyszer elutasítod aztán meg várod ,hogy újra a barátod legyen.

Nem lehetetlen a dolog ,de neked kell nagyon sokat tenned ahhoz ,hogy az a fiú újra bízzon benned.

2013. okt. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!