Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy ezért kezdett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy ezért kezdett jobban kinyílni az elmém, nektek van hasonló tapasztalásotok, hogyan tud a zene így hatni az elmére?

Figyelt kérdés
Már több napja csak komoly zenét hallgatok és valahogy azt vettem észre, hogy sokkal többet filózok az élet dolgaim, folyton jár az agyam, mintha valami magasabb tudatszinter jutottam volna, vagy nem is tudom, olyan más minden, folyton filózok az élet kialakulásától kezdve mindenféle dolgon, a halál utáni életről is elkezdtem olvasni egy rakás anyagot.
2013. okt. 29. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
velem is ugyan ezt csinálta a zene, csak nem a komolyzene hanem az autentikus zenék...teljesen megváltoztattak...némileg jó irányba!
2013. okt. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez szinte minden emberrel így van csak olyan zenét kell találnia ami az agynak azt a részét stimulálja (fingom sincs ez melyik része :))
2013. okt. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!