Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol találok olyan lányokat...

Hol találok olyan lányokat akik szeretik a trance, progressive trance, minimal zenéket?

Figyelt kérdés

Csak mert úgy veszem észre, hogy eme stílusok miatt nem hajlandóak velem folytatni semmi komolyat.

Azért jutottam el idáig, mert elvagyok velük meg minden, de amikor meghallják milyen zenéket hallgatok, akkor elszaladnak, mint elefánt a kisegér elől.



#zene #stílus #ismerkedés #hasonló #holvannakilyencsajok
2013. márc. 21. 00:09
1 2
 1/16 fospuska ***** válasza:
coronita.
2013. márc. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

és diszkón kívül? Az amúgy is 150km-re van tőlem, bár 1x már voltam. Közelben is van ahol van ilyen diszkó ahol ez megy, de csupa 14-16évesekkel van tele. én meg kicsit több vagyok.


Csak mert pl FB-n, egy ilyen ismerősöm sincs.

2013. márc. 21. 00:14
 3/16 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs jó ötletem. 39/F, aki szintén szereti a minimalt (és minden nem éneklős egész ütemű elektronikus zenét)
2013. márc. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

:D Hát nemtom, hol tudnál célirányosan ilyen lányokat keresni. Én pl. nagyon szeretem a trance-t, de mellette még nagyon sok műfajban vannak kedvenceim, eléggé széles ezen a téren az érdeklődési köröm. Viszont ha egy csaj azért hagy ott, mert nem tetszik neki a zene, amit szeretsz.. hááát.. :/ Szerintem te se akarsz olyan felszínes csajjal járni :)

19/L

2013. márc. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Koncerteken.
2013. márc. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Való igaz, az ilyentől én is menekülök :)

Amúgy nekem voltak ilyen osztálytársnőim, ilyen drogos pitsák akik a miimálra izgultak meg hasonlókra, szóval aki keres talál. Valahol a diszkók környékén kezdeném.

Nyugi, beszélgetni nem sokat kell velük, azt nem igénylik.

2013. márc. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#4 az meglehet. nekem sem kizárólag ezek, van hogy bejön némely rock, vagy ilyen:

http://www.youtube.com/watch?v=pH97C7h64FQ


ez nemtudom milyen stílus :D

2013. márc. 21. 00:33
 8/16 A kérdező kommentje:

meg ilyen gitáros, zongorás zenét is bejönnek néha-néha.


utolsó válaszoló, akkor te gondolom ettől készülsz ki:

http://www.youtube.com/watch?v=HGh8Y8c0Qqg


ez pl valami istencsászár zene szerintem. És igazából a zene a mindenség. Ha nincs zene a közelben akkor meghalok :D


#4!!!!!!!!!!!!!!!

TE így vagy vele? :)

2013. márc. 21. 00:38
 9/16 anonim ***** válasza:
szórakozóhelyek, symbol, nem tudom.. tudod hogy az ilyen helyeken sok a felszínes csaj, széles körben kapnak horogra egy éjszakára.. onnantól. kezdve meg bármi lehet, szóval az irány megvan.
2013. márc. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
61%

Bocsi, nem tudok érdemi választ adni, meg nem is kötekedni akarok, szimplán csak hátha te tényleg tudsz rá válaszolni, mert eddig senki nem tudott:

Hogy lehet ezt a zenét(?) kábítószerek nélkül élvezni?:S

Belehallgatok, és fél perc után fáj a fejem, pedig én aztán nem vagyok fejfájós típus.

2013. márc. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!