Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiakat tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat tényleg nem zavarja a narancsbőr?

Figyelt kérdés
Nem a nagyon durva változatra gondolok, ami egész testen gödrös, hanem csak egy enyhére a combon. Megkérdeztem egy haveromat, hogy zavarja-e, és azt mondta, hogy egyáltalán nem, és nem is szempont. Ez most komolyan igaz?
2013. okt. 29. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
hádehogynem
2013. okt. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az!
2013. okt. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem zavar, múltkor épp néztünk egy nő ismerőssel egy sorozatot, erre felkiált, hogy "annyira nem is jó nő, csupa narancsbőr a combja". Első reakcióm rá: "Hol? Észre sem vettem..."
2013. okt. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi nem a haverod vagyunk és megmondjuk hogy hányingerünk van.
2013. okt. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk én szerintem egy kicsit idősebb kategória vagyok, (30) de amúgy nem zavar.
2013. okt. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 ASOT ***** válasza:
Nem nyilatkozom , tökmindegy , hogy van leírva, meglátom és eldől.
2013. okt. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kidobálhatod nyugodtan az összes női magazinod, mert 90% baromságokat írnak, csak az a lényegük, hogy megvegyél mindenféle kenceficét jó drágán, mert "a férfiak csakis a sima, feszes bőrt tartják vonzónak, ha narancsbőrös vagy eláshatod magad" és hasonlók meg úgy az egész csak agymosásra jó, hogy ne a fontos dolgokkal foglalkozz hanem ilyesmikkel, hogy hogyan legyél minél trendibb, stb.
2013. okt. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt se tudják mi az :D
2013. okt. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Férfiakat semmi se zavarja, amíg a nőnek lyuka van :(

Kiábrándító, hogy mennyire egyszerűek a hímek.

2013. okt. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 viktor123456 ***** válasza:
Princess: azért ti is nyitott szájjal vetődtök a farokra. :-)
2013. okt. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!