Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értsem meg a nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értsem meg a nőket 100%-osan?

Figyelt kérdés

egyszerűen nem értem! nem értek semmit! létezik olyan hogy női agy átültetés és hogy egyszerre 2 agyam legyen?


ilyenekre gondolok például:

buliban elvagyok vele, flörtölök vele, puszilgatom, csókolgatom, aztán: bocsi, van barátom!


másik: felhívom, nemveszi fel, aznap találkozok vele, nem szól egy szót se elküld a francba pedig nem csináltam semmit! Másnap újra keres hogy bocsássak má meg, mer szeret meg minden.


akkor van ilyen is:

írok neki cseten, nem válaszol 3 évig, utána egyszer csak rájön a roham, mintha megrázta volna a 380 és ír mindenfélét, amiből azt veszem le h lávol engem :D


egy mind igaz, és próbáltam vicces lenni remélem sikerült titeket boldogítani, de szeretnék értelmes választ is látni.



#működés #nő #szótár #agy #megértés #szeretem a mákostésztát
2013. okt. 29. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne légy papucs.
2013. okt. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nyugi ők sem értik magukat, időpocsékolás a miérteken gondolkodni.

Nem kell komolyan venni, főleg amit mondanak, de ki kell használni az éppen meglévő lehetőségeket.

2013. okt. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lélekvándorlás. ha mázlid van következő életedben nő leszel és emlékszel az előző életedre. Így megértheted a női elmét :)
2013. okt. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

nem érzem magam papucsnak.


nem engedem magam kihasználni, ugyanis elég érzékeny lelkem van. mindig kiállok magamért, és megmondom mit akarok.

2013. okt. 29. 23:31
 5/11 anonim ***** válasza:
Ilyeneket magas ívben le kell szarni. :)
2013. okt. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

igazából azt teszem :)

az a helyzet hogy én már 10 évesen eldöntöttem, hogy nekem csak 1 menyecském lesz az életben, egyetlen egy normális, akihez nem kell szótár...

de egyszerűen a jószívűségem, meg a kedvességem mindenki kihasznál(ná) és visszaél(ne) vele, de ilyenkor kell sajnos azt mondanom hogy viszlát!

2013. okt. 29. 23:37
 7/11 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy "sajnos". Légy férfi és küld el a p*csába. :D

Hidd el fogsz találni olyat aki keresi majd a társaságod. :)

2013. okt. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez a hatos mintha ellentmondana annak, amit mondtál, hogy nem vagy papucs. A papucsot nem szűken kell értelmezni, hanem általánosan, tágabb értelemben, mint a férfiatlan, kihasználható, csak barátnak való szinonímájaként (többek között).


Alapból ott elrontod hogy csak 1 nőt akarsz. Gondolom ha megtalálnád akkor hercegnőként bánnál vele, törődnél vele, stb... Főleg hogy csak ő az egyetlened. Na ezt el kell felejteni. A nők pont erre nem buknak.


Akihez nem kell szótár (meg lehet érteni férfi ésszel gondolkozva) - na ilyen sincs.


Ne legyél jószívű, ne legyél kedves. Most komolyan, ha eddig ez nem vált be, akkor miért nem próbálod meg az ellenkezőjét? Vagy legalább lemondani ezekről.

2013. okt. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A legjobban akkor érted meg a nőket, ha annak születsz :)
2013. okt. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Még mi, nők sem értjük teljesen saját magunkat :D
2013. okt. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!