Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értsem meg a nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értsem meg a nőket 100%-osan?

Figyelt kérdés

egyszerűen nem értem! nem értek semmit! létezik olyan hogy női agy átültetés és hogy egyszerre 2 agyam legyen?


ilyenekre gondolok például:

buliban elvagyok vele, flörtölök vele, puszilgatom, csókolgatom, aztán: bocsi, van barátom!


másik: felhívom, nemveszi fel, aznap találkozok vele, nem szól egy szót se elküld a francba pedig nem csináltam semmit! Másnap újra keres hogy bocsássak má meg, mer szeret meg minden.


akkor van ilyen is:

írok neki cseten, nem válaszol 3 évig, utána egyszer csak rájön a roham, mintha megrázta volna a 380 és ír mindenfélét, amiből azt veszem le h lávol engem :D


egy mind igaz, és próbáltam vicces lenni remélem sikerült titeket boldogítani, de szeretnék értelmes választ is látni.



#működés #nő #szótár #agy #megértés #szeretem a mákostésztát
2013. okt. 29. 23:22
1 2
 11/11 viktor123456 ***** válasza:
Olvasd el dawkins önző génjét. :-)
2013. okt. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!