Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a szex kell a férfinak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a szex kell a férfinak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Múlt hónapban beleszerettem, egy akkor még 15 éves lányba. Most októberben ünnepelte a 16. születésnapját, pár héttel ezelőtt kiderült, hogy kidobta a pasiját na mondom itt a remek alkalom, hogy bókoljak és udvaroljak neki. Hiába mondok neki bármit is, nem hallgat rám mert bevallotta hogy már több éve szerelmes egy nála idősebb fiúba. Ez a "fiú" 28 éves és múltkor még facen így szeretlek úgy szeretlek volt a fiú részéről, de közbe a nyílt utcán fel se akarta ismerni a lányt és inkább másnak udvarolt a csaj szeme láttára. Azóta, ha a lány találkozót beszél meg vele mindig keresi a kifogásokat, hogy miért ne érjen rá. Ma a férfi bevallott mindent a lány apjának, és azóta a férfi meg se nézi hogy mit üzent neki a csaj. A lány 16 éves akibe szerelmes 28 éves én pedig Januárban leszek 20 éves. Attól tartok, hogy a férfi csak egy éjszakára akarja a lányt, de a lánynak hiába beszélek az igaz szerelemről, nem jut el a tudatáig. A férfi teljesen elvette az eszét. A szerelem nem ismer olyat, hogy akadály. Ha igazán szeretné a lányt akkor nem érdekelné, hogy mit gondolnak a lány szülei. Én nagyon szeretem ezt a lányt, de ő nem veszi észre, hogy velem boldogabb lenne, mint egy olyan férfival aki oda se figyel rá. Mit tegyek szerintetek?



2013. okt. 29. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
És a főzés mosás takarítás?
2013. okt. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

he 15l, 28f


pedofil a láthatáron.

ne gyere össze a csajjal.....ha jót akarsz magadnak, dobni fog 1 öregebbért


ÉN SZÓLTAM!!!

2013. okt. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2 ez nem meríti ki az általad említett tényállást.


Kérdező:

sose fogod tudni meggyőzni, lépj tovább, gyorsan!

2013. okt. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Béla Őrangyal szekta válasza:
Enni is szoktunk.
2013. okt. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Először is tanulj egy kis olyan viselkedést, ami vonzza a nők ösztöneit.


Amiket írtál és az alapján amilyen lehetsz, nem vonzó.


"hogy bókoljak és udvaroljak neki, szerelem, szerelem, szerelem, szeretem, stb."


A csávóba azért szeretnek bele a lányok, mert olyan tulajdonságai vannak, amit a nők általában vonzónak találnak. És ezek NEM a kedvesség, figyelmesség, udvariasság, szeretetéhség. Hanem dominancia, önbizalom és határozottság. Meg nem kell kinyalni a lány seggét. Nem a kishercegnője, hanem a csaja, de csak ha szerencséje van a csajnak.


Aki meg nem dugna 16 évest 28 évesen, miért? Elmondom miért kérdezem: Nem kifejezetten rájuk kell repülni, ezt elismerem de ha egy felajánlaná magát, akkor? Látott az mostanában 16 évest, aki csak úgy nemet mond? Kb. már 26-nak is elmegy közülük nem is kevés.


Azt tedd hogy felejtsd el sürgősen ezt a csajt és tanulj meg mindent a sráctól, hogy te is alkalmazhasd másokon.

2013. okt. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!